Uudis

Nüüd saad ERRi telekanalite sisu vaadata kõikjal Euroopa Liidus

Euroopas reisides tuleb ERR nüüd sinuga kaasa.Foto: kuvatõmmis

ERR teatas, et Eesti Rahvusringhäälingu telesaateid on nüüd võimalik vaadata kõigis Euroopa Liidu liikmesriikides. Selleks on vajalik vaid isikustatud konto loomine mõnes ERRi teleportaalis.

See tähendab, et nüüd saad näiteks Hispaanias puhates jätkuvalt kaasa elada ERRi filmidele, seriaalidele ja suurürituste ülekannetele, mida sai varasemalt vaadata vaid Eestis. Uuenduse tulemusena saab välismaal hakata vaatama ETV, ETV2 ja ETV+ sisu.

“ERR-i teleportaalid said selle aasta alguses täiesti uue välimuse ja funktsionaalsuse, kuid aina olulisemaks muutub võimalus vaadata ERR-i telekanalite head sisu sõltumata ajast ja kohast. Kui varem jäi puhkusele minnes mõni lemmiksarja osa vahele, siis nüüd saab seda vaadata soovi korral ka Lõuna-Euroopas puhates või anda pikal autoreisil lastele vaatamiseks eestikeelse tõlkega multifilmid,” tõi välja ERR-i infotehnoloogia ja IT-teenuste direktor Jaanus Lillenberg.

ERRi saadete Euroopas vaatamiseks pead looma isikustatud konto.Foto: kuvatõmmis

Välismaal ERRi saadete vaatamiseks on vajalik luua isikustatud konto kas ETV, ETV2 või ETV+ lehekülgedel. Konto loomiseks on vajalik Mobiil-ID, Smart-ID või ID-kaardi olemasolu ja kasutaja peab kinnitama, et on Eesti Vabariigi resident. Pärast registreerimist piisab sisse logimiseks vaid e-maili aadressist.

ETV saateid saab hakata Euroopas vaatama nii nutiseadmete kui arvutite veebibrauseritest, kuid ERRi telekanalite mobiiliäppides jäävad piirangud ka edaspidi kehtima.

Märksõnad: , , ,

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.