Uudis

Nvidia mängustriimiteenus GeForce Now näitab Google Stadiale koha kätte

Nvidia mängustriimiteenus maksab 5,49 eurot kuus, aga proovida saad seda ka tasuta.

Nvidia mängustriimiteenus GeForce Now on pikalt olnud beetafaasis, aga nüüd on see ametlikult avatud kõigile. Teenust saab proovida tasuta, aga makstes 5,49 eurost kuumaksu puuduvad sul võimalikud ooteajad ja sinu mängusessioonid ei ole ajaliselt piiratud (tasuta versiooni puhul on selleks üks tund) ja mängudel on RTX-tugi.

Nvidia GeForce Now on mängude striimimise teenus, mis lubab sul arvutimänge mängida ilma võimsa riistvarata, vaid mängupilt striimitakse sulle koju kätte Nvidia serveritest. Sarnast lahendust pakuvad ka näiteks Google Stadia ja PlayStation Now.

Kui Google on enda Stadia striimiteenuse üles ehitanud omaette platvormina ja proovib võistelda pigem konsoolidega, siis Nvidia GeForce Now puhul saad sa striimida mänge, mis sul on juba Steamis, Epicu poes või Battle.Netis olemas, tehes selle oluliselt odavamaks ja mugavamaks teenuseks.

Lisaks sellele on GeForce Now erinevalt Stadiast saadaval ka Eestis ja töötab siin täiesti normaalselt. Tasuta versiooniga saad teenust testida, kuid arvesta, et sa võid sattuda ootejärjekorda kui korraga on liialt palju mängijaid.

Kuigi praegu on kuumakseks 5,49 eurot, mis on oluliselt odavam kui Stadia hind, siis andis Nvidia juba teada, et ühel hetkel teenuse hind tõuseb.

Teenuse kasutamiseks on vaja rakenduse allatõmbamist ja see on olemas nii Windowsi, MacOSi kui ka Androidi jaoks. Kui täna on mängude striimimise puhul valida, kas kasutada selleks Nvidia GeForce Now’d või Google Stadiat, siis ilmselt ei ole küsimust, kumba selleks valida ja kumb firma on valinud õige tee.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.