Uudis

Oktoobris jõuab televaatajateni uus kodumaine komöödiaseriaal „Sassis“

"Sassis" peaosas mängib Ragne PekarevFoto: Telia

Telia telekanal Inspira hakkab alates 29. oktoobrist näitama uut kodumaist komöödiaseriaali „Sassis“. Enne seda jõuavad aga Inspira eetrisse veel mitmed värsked sarjad.

Elujaatav komöödiaseriaal “Sassis” räägib ootamatult üksikemaks jäänud naisest, kellel tuleb peale abikaasa kadumist oma elu uuesti üles ehitama hakata. Kuidas saada hakkama kahe teismelise lapse kasvatamise, meessuhete ja tühjeneva rahakotiga, kui sul pole mitte kellelegi muule loota peale iseenda?

Koduperenaine Evelin Kass elab ja särab oma ärimehest abikaasa kõrval nagu kuninga kass, kuni ükspäev läheb mees prügiämbrit välja viima ja haihtub teadmata suunas. Õige pea on ukse taga politsei ja ajakirjanikud, sest mehe vastu on algatatud juurdlus korruptsioonikahtlustusega. Keskikka tüüriv Evelin saab aru, et ta peab hakkama otsast peale õppima oskusi iseseisvalt toime tulemiseks.

Peaosas on Ragne Pekarev. Teistes osades lööb kaasa hulk armastatuid eesti näitlejaid, nagu Märt Avandi, Ain Mäeots, Maria Avdjushko, Karin Rask, Guido Kangur ja paljud teised.

Lisaks sarjale “Sassis” jõuab oktoobris Inspira kanalile veel kolm uut sarja:

“Tere, maailm!”

Inspira kanali eetris neljapäeviti kell 20:00 (alates 14. oktoobrist)

Uue eksklusiivse saatesarja „Tere, maailm!” esimesi saateid juhib särtsakas Kertu Jukkum, kellel on suured reisikogemused.

“Sellist saadet pole meie telemaastikul enne olnud. Meelelahutus koos vaatamisväärsustega! Oleme just nendes paikades, mis tavamarsruutidesse ei kuulu. Mitte ainult paarituvad kilpkonnad ja Gruusia rikkaima mehe imeteod, vaid ka Musta mere magnetilised raviliivad, hipihotellid, luksuslikud golfiväljakud, antiiklinnad, lüükia hauad ja mäetipud, kus jumalad ei ela,” seisab saate kirjelduses.

Saategrupp eesotsas produtsendi ja režissööri Tiina Pargiga seikleb maailmas ringi ning saatesarjaga võid end leida Hispaaniast, Mehhikost, Itaaliast ja mujaltki.

„Üleöö emaks / Bump“

Inspira kanali eetris reedeti kell 21:00 (alates 22. oktoobrist)

„Üleöö emaks“ on pooletunnine draamakomöödia ambitsioonikast teismelisest tüdrukust, kes saab üllatuslikult lapse. Kahele perekonnale kaasneb sellega aga mitmeid probleeme.

Seriaali tegevus toimub Sydney kesklinnas asuvas keskkoolis ja selle ümbruses ning järgneb peategelastele ka koju, uurides soovimatut emadust, ootamatuid uusi sugulasi ja ettekavatsemata tagajärgi.

„Erakordsed matkarajad / Epic Trails“

Inspira kanali eetris kolmapäeviti kell 17:00 (alates 27. oktoobrist)

„Erakordsed matkarajad“ on visuaalselt lummav ja inspireeriv telesari, mis jälgib metsikus looduses seikleva Eric Hansoni maailma parimate matkaradade avastamise teekonda. Iga 30-minutine osa saadab Ericut tema rännakutel, pakkudes vaatajatele hingematvaid seiklusi ja jutustades erakordseid lugusid Ericu teele jäävatest inimestest ja kohtadest.

17-osaline sari viib vaataja nii Kanada, Austraalia, Jordaania, Rootsi, Poola, Uus-Meremaa kui ka paljude teiste riikide matkaradadele. 

Telia TV kliendid saavad Inspira kanali sisu jälgida nii koduse teleri, Telia TV äpi kui spetsiaalse veebilehe (www.teliatv.ee) vahendusel.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.