Uudis

Ott Lepland avaldas uue loo “Mina veel Sind ei tea”

Laulja Ott Leplandi üllatas fänne uue singliga “Mina veel Sind ei tea”.

“Laul räägib inimese rändamisest eluteel, oodates ja otsides enda kõrvale kedagi, kellega seda teekonda jagada. Endalegi ootamatult võib keegi – see õige, meie teele ilmuda väga ootamatult, üleöö, meile endalegi suure üllatusena nii, et kogu see olukord võib meis tekitada kohmetust ja isegi kerget ehmatust, samas nõudes ka aega, selle kõigega kohanemiseks,” sõnas Lepland pressiteates.

Laulu tegemise protsess algas selle aasta jaanuaris, mil Lepland läks produtsent Karl-Ander Reismanni juurde oma loo demoga. Ühisest edasiarendusest sündiski lugu, mis tänaseks kannab pealkirja “Mina veel Sind ei tea”.

Kergelt funky‘likule olemusele otsustasid autorid anda ka pisut 1980ndate kõla ja iseloomu. Laulu loomise käigus katsetati erinevaid meloodilisi, harmoonilisi ja produktsiooni lahendusi ning lõpptulemusena saadi mõnusalt ajas rändav süntees. Sõnad kirjutasid Ott Lepland ja Karl-Ander Reismann kahasesse ning viimase sensuaalse puudutuse andis tekstile Maian Kärmas.

“Otiga oli see meil juba teine koostöö pärast eelmise aasta ballaadi “Lootuses”. Mõlema loo protsessid on mulle väga meeldinud. Ott on väga hea energiaga artist, kellega stuudiopäevad mööduvad väga positiivses meeleolus,” ütles Reismann.

“Selle loo puhul sai Ott veidi oma mugavustsoonist taas välja astuda ja katsetada stiililiselt midagi uut ja värsket, mida ka mul kui produtsendil oli põnev kõrvalt jälgida,” lisas ta.

Loole valmis ka muusikavideo:

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.