Uudis

Pariisi moenädalal vallutasid moelava “Simpsonite” tegelased

Moelaval kõndis ka Homer SimpsonFoto: kaader videost

Pariisi moenädalal toimunud Balenciaga moesõu jaoks valmis kümneminutiline “Simpsonite” video, milles sarjast tuttavad Springfieldi elanikud kalleid rõivaid kandes moelava vallutavad.

Homer Simpson soetab Marge’ile sünnipäevaks Balenciaga kleidi, mis on aga üle ootuste kallis ja tuleb seetõttu tagastada. Kleidist vaimustunud Marge saadab seejärel Balenciagale tänukirja, mis annab moemaja loomingulisele juhile Demna Gvasaliale idee Spriengfieldi elanikke oma moesõus kasutada.

Moesõu külaliste seas on esireas koha sisse võtnud näiteks Vogue’i peatoimetaja Anna Wintour, kes nähtust vaimustuses on.

Gruusiast pärit Gvasalia on enda sõnul alati suur “Simsponite” fänn olnud ja nii tekkiski tal mõtte sarja tegelasi oma moesõus kasutada. Esialgu arvas ta, et “Simpsonite” tegijad ei tule ideega kaasa, kuid see mure oli asjatu ning Gvasalia ja “Simpsonite” koostöö jätkub tegelikult edaspidigi. Pariisi moenädalal nähtud videoklipp on Gvasalia sõnul soojendus pikemale “The Simpsons/Balenciaga” filmile, kus Marge ja Bart modellidena Pariisis tööd saavad.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.