Uudis

Piltuudis, mis ilmestab hästi Nolani filmivõtete hetkeolukorda Laagna teel

Nolani ja Kõlvarti läbirääkimised Laagna tee osas pole ikka veel lõpule jõudnud.Foto: Postimees

Eile hommikul teatas Allfilm, et Tallinna linnavalitsusega on jõutud kokkuleppele, et Christopher Nolan saab kasutada Laagna teed filmi “Tenet” võteteks. Keskpäeval teatas linn, et see info ei vasta tõele.

Tallinna linnapea Mihhail Kõlvart ütles, et teated juulikuistest filmivõtetest Laagna kanalis on ennatlikud, sest kokkulepet filmitegijatega veel pole.

“Tänaseks pole kokkulepet sõlmitud, seega pole ka mingit kindlust selle osas, et Laagna teel filmivõtteid tuleb. Pole ka kokku lepitud ajagraafikut võtete läbiviimiseks. Seega on filmivõtted suure küsimärgi all ja kõik vastupidised teated on ennatlikud,” ütles Mihhail Kõlvart.

“Viimastel päevadel me oleme pakkunud erinevaid lahendusi. Meil on hea meel, et Christopher Nolani filmimeeskond mõistis, et neljanädalane Laagna tee täielik sulgemine ei ole meiega läbiräägitav. Konsultatsioonid jätkuvad,” mainis Kõlvart.

Linnapea ütles, et kuni kõik pole kokku lepitud, pole midagi kokku lepitud ja igasuguseid ennatlikke teateid ja kooskõlastamata tegevusi käsitleme me survestamisena.

Tundub, et Nolani ja Kõlvarti vahel on korralik vägikaikavedu, küll Nolan proovib Tallinna linnapead enda poole võita, kuid Kõlvart on järjekindel ja on Tallinna rahva ning heaolu eest väljas:

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.