Uudis

Plaanide muutus: Måneskin ei esinegi sel kevadel Tallinnas

Måneskin võitis Eurovisiooni looga "Zitti e buoni"Foto: eurovision.tv/GABRIELE GIUSSANI

13. märtsil pidi Saku Suurhalli vallutama eelmisel aastal Eurovisiooni võitnud Måneskin. Koroonapandeemia tõttu lükkub kontsert aga järgmisesse aastasse.

Edasi ei lükku vaid Tallinna kontsert, vaid kogu Euroopa tuur, sest riikides kehtivate erinevate piirangute tõttu pole võimalik neid kontserte soovitud kvaliteediga korraldada, kirjutab kontserdikorraldaja L Tips Agency Facebookis.

“Hei, sõbrad. Meil on väga kahju, kuid paraku peame kogu tuuri koroonaviiruse tõttu edasi lükkama. Vabandame väga. Nägime selle tuuri nimel palju vaeva ning kõik oli valmis, kuid viimastel päevadel oleme saanud halbu uudiseid kontserpaikade mahutavuspiirangute ja muu sarnase osas. Me ei saa hetkel garanteerida kõiki kontserte, sest igal riigil on omad reeglid ning me peame neist kinni pidama, sest loomulikult tahame teha kontserte nii, et need oleksid kõigile turvalised,” kommenteeris Måneskin.

Hetkel käib töö tuuri uute kuupäevade kinnitamisega ning need avalikustatakse hiljemalt 1. märtsil. Kõik seni ostetud piletid kehtivad automaatselt ka uuel kuupäeval. Lisaküsimustele, mis piletitega seoses tekivad, vastatakse peale uute kuupäevade välja kuulutamist.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.