Uudis

PlayStation 5 ostjate tohutu hulk lõi Elisa e-poe rivist välja, konsoolid müüdi läbi loetud minutitega

Foto: Sony

Täna ilmus Eestis PlayStation 5 mängukonsool, mida sai varahommikul põgusalt Elisa e-poest osta. Huvilisi oli nii palju, et Elisa poekeskkond oli mõnda aega maas, kuid sellest hoolimata müüdi kõik konsoolid ülikiiresti läbi.

Eestlaste huvi PlayStation 5 vastu osutus tohutult suureks ning Diktorile teadaolevalt esines suure külastatavuse tõttu Elisa veebipoe töös tõrkeid juba 18. novembri hilisõhtul kell 23:55. Konsooli osta üritanud huvilised väidavad, et pood oli maas umbes pool tundi.

Elisa meediasuhete juht Taavi Teder kinnitab, et PlayStation 5 tõi Elisa e-poodi tõepoolest kohale eriti suure hulga inimesi. “Üle 600 inimese proovis konsoole osta ja kogu külastatavus konsooli müümise hetkel oli rekordiliselt kõrgem,” räägib Teder.

Eestis on seni müüdud vaid plaadilugejaga PlayStation 5 konsooli, plaadilugejata versioon peaks siia saabuma järgmisel aastal. Foto: Sony

“Konsoolid müüdi läbi mõnekümne minutiga, kuid suur huvi tõi kaasa ka tõrkeid Elisa veebilehel, mis laabusid võrdlemisi kiirelt tänu veebispetsialistide kiirele tegutsemisele.”

Paljud soovijad seega täna varahommikul endale PlayStation 5 osta ei saanud. Elisa toob tulevikus müügile veel konsoole, kuid veel ei ole täpsustatud, millal see juhtuva võib.

Diktor on saanud PlayStation 5 juba proovida. Loe meie põhjalikku arvustust, et teada saada, kas see kallis masin on sinu raha väärt. Siit näed, mis on peidus Sony uusima mängukonsooli karbis. Ja kas PlayStation 5 on tõepoolest nii hiiglaslik nagu räägitakse?

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.