Uudis

Populaarse naljasaidi Lugejakiri asutaja sai uue ameti, aga portaal jätkab tööd

Lugejakirja uudised.kuvatõmmis

Humoorikaid uudiseid edastava menuka portaali asutaja kommunikatsioonispets Mart Siilivask asus taas tegema erialast tööd, aga sait jätkab edasi ning Siilivask loodab aeg-ajalt ka ise kaastööd teha.

Nimelt asus Siilivask tööle Eesti Panga kommunikatsioonispetsialistina. Selles valdkonnas on tal väga pikk kogemus – ta on teinud varasemalt nii Swedbanki kui varem ka mitme ministeeriumi PR-i.

“See läheb ikka edasi,” ütles Siilivask Diktorile vastuseks küsimusele, kas ametivahetus tähendab ka portaali lõppu ja kinnitas, et tahaks tulevikus aeg-ajalt ka ise Lugejakirjale kaastööd teha.

Wifi metsas ja Comic Sansi kriminaliseerimine

Lugejakiri on tegutsenud veidi üle aasta ja vaatab Eestis toimuvat läbi huumoriprisma. Üks portaali esimesi suuri hitte oli lugu sellest, et reservajateenija keeldub õppusele minemast väga lihtsal põhjusel – metsas pole wifit.

Tihtilugu paneb portaal vindi peale ka poliitilisematele teemadele – näiteks maaeluministri üle käivas skandaalis toimuvate arengute taustal andis Lugejakiri teada, et kõrvuti ministriga jätkab nädal aega ametis kindlasti ka ministeeriumi koosseisuväline kojamees.

Viimasel ajal on Lugejakiri veel teada andnud, et Eesti plaanib peagi kriminaliseerida Comic Sansi kirjatüübi kasutamise, meenutanud 30 aastat Berliini müüri lagunemisest ja andnud teada, et Eesti on saanud esimese Kertu Jukkumi vaba baari.

Märksõnad: , ,

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses