Uudis

Prantsusmaal toimus maailma suurim smurfide kokkutulek, sest praegu ei levi ühtegi viirust ja kõik on korras

Smurfid lubasid koroonaviiruse "ära smurfeerida".Foto: AVClub

Koroonaviiruse epideemia tõttu on ära jäetud mitmeid massiüritusi, kuid kuskile peab ju ometi piiri tõmbama. Tuleb välja, et see piir on sinine ja asub Prantsusmaal Landerneau linnas, kus möödunud laupäeval korraldati maailma suurim smurfide kogunemine.

Ajal, mil rahvarohkete ürituste vältimine on kõigi huvides, otsustasid kainele mõistusele selja pöörata umbes 3500 siniseks võõbatud valgetes mütsides smurfide fänni. Sellest piisas, et pääseda maailma suurima smurfide kokkutulekuna Guinessi rekordite raamatusse.

Koroonaviirus kohaletulnuid ei morjendanud. “Me arvasime, et muretsemiseks pole põhjust ja prantslastena ei saa me rekordikatsest loobuda,” arvas üks smurf. “Ja nüüd me oleme maailmameistrid!”

“See oli palju tähtsam,” lisas tema kaaslane. “Koroonaviirus ei ole suur asi. See on tühine!” Kohaletulnud smurfid lubasid ka koroonaviiruse “ära smurfeerida”, mida iganes see ka tähendab.

Kõigest päev pärast smurfide kokkutulekut keelustas Prantsusmaa valitsus enam kui 1000 osalejaga avalikud kogunemised. Seda tehti tõenäoliselt ennetava abinõuna, juhuks kui smurfid otsustavad uuesti kokku tulla ja koroonaviirust “smurfeerima” hakata.

Videojäädvustust rekordiväärilisest smurfide kokkutulekust saad vaadata siin.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.