Uudis

Priit Võigemast vigastas end filmi “O2” võtetel nii õnnetult, et filmi meeskond peab võttegraafiku ümber korraldama

Kaader Eesti uuest spioonifilmist "O2".

Peaosatäitja Priit Võigemast vigastas jalga kolmapäeva varahommikul toimunud öövõtetel Helsingis Malmi lennuväljal, kus filmiti üles üht võtmestseeni, milles peaosatäitja on jooksmas lennuki suunas. „Õnnetus juhtus tavalise ja suhteliselt ohutu stseeni filmimisel. Filmi meeskond kutsus algul võtteplatsile kiirabi, kes vaatas näitleja üle. Seejärel sõitsime algul Soome haiglasse ja samal päeval sealt edasi Tartusse, kus arstid diagnoosisid Priit Võigemastil kannakõõluse rebendi. Kolmapäeval opereerisid Eesti arstid juba ka viga saanud jalga ja praeguse info kohaselt läks operatsioon edukalt. Kahjuks ei saa aga Priit seetõttu võtetel kaasa lüüa umbes kaks kuud, kuna peab andma jalale aega paranemiseks,“ selgitas „O2“ produtsent Esko Rips.

Priit Võigemasti sõnul plaanib ta filmiga jätkata niipea kui jalg on paranenud. „Tänan kõiki kaasaelajaid toetuse eest ja kinnitan, et tunnen end pärast operatsiooni hästi. Kavatsen filmiga edasi minna niipea kui jalg paraneb. Kas ja mil määral vigastus mõjutab minu muid tööalaseid tegemisi, annan teada esimesel võimalusel,“ lausus Võigemast.

Esko Rips kinnitas, et meeskond jätkab hetkel nende stseenidega, mida saab filmida ilma peaosatäitjata. „Oleme aga sunnitud põhjalikult ümber korraldama kogu võttegraafiku. Hetkel plaanime edasi minna vaid nende stseenidega, kus Priit Võigemast ei osale ja filmida ülejäänud stseenid pärast tema paranemist. Soovime Priidule kiiret paranemist,“ ütles Rips.

Filmi näitlejad on kindlustatud õnnetusjuhtumite vastu PZU kindlustuses. Kas ja millised kulud kaasnevad ümberkorraldustega seoses produktsioonifirma jaoks, on hetkel selgitamisel.

Seoses võttegraafiku muutumisega võivad muutuda ka „O2“ massistseenide toimumise ajad. „Võttemeeskond annab kõigile vabatahtlikele nii otse kui sotsiaalmeedia kanalites teada muudatustest niipea kui oleme kinnitanud uue võttegraafiku. Vabandame kõigi vabatahtlike ees ja täname mõistva suhtumise eest,“ ütles Esko Rips.

Loe ka: Pane ennast proovile: Eesti spioonifilmi “O2” otsitakse suurel hulgal taustanäitlejaid.

“O2” on järgmise aasta sügisel kinodesse jõudes Eesti uus spioonifilm, mis räägib loo Eesti sõjaväeluure töötajate tegemistest 1939. aastal.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.