Uudis

Proovi järele: see veebisait lubab tuntud hittide põhjal kokku panna uusi lugusid

The Magic iPod võimaldab luua vanade lugude uusi variatsioone.Foto: Cookie Studio/Shutterstock

Kas oled oma vana pleilisti juba ribadeks kuulanud ja otsid midagi uut? Sel juhul proovi veebikeskkonda The Magic iPod, kus saad kahest tuntud muusikapalast kokku panne uue loo.

The Magic iPodi lehel näed sa lehe vasakus ja paremas osas kahte gruppi muusikat. Neid kahte “kogumikku” on võimalik omavahel erinevatel viisidel kombineerida – kliki vasakus grupis olevale loole ja lohista see ükskõik millise paremas grupis asuva loo peale.

Nüüd valmistab algoritm sinu valikute põhjal uue loo, mis sisaldab elemente mõlemast sinu valitud muusikapalast. Alustuseks soovitame näiteks Ludacrisi “Move Bitch” kokku panna Smash Mouthi “All Stariga”. Tulemuseks on veidralt vastanduva sõnumiga humoorikas lugu.

Usu, Ludacris ja Smash Mouth on võitev kombinatsioon.

Erinevaid lugude kombinatsioone saab luua mitmeid, kuid valikuid ei ole lõputult. Vasakus grupis on 20 erinevat lugu ning paremas 23. Kuid sellegipoolest on The Magic iPod mõnus ajaviitekeskkond, kus saad juba ammu pähe kulunud lugudele anda uue värvingu.

Kui jutt juba muusikale läks, siis kas teadsid, et Spotifys on peidus üks eriti kasulik funktsioon, mis paneb sinu muusikamaitse põhjal automaatselt kokku uue pleilisti? Ja et Google lubab sul nüüd muusikat otsida ümisemise ja vilistamise põhjal?

Märksõnad: , , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.