Uudis

Rahva tervis on päästetud! Doktor Viktor Vassiljev naaseb juba varsti uue saatega teleekraanile

Doktor Viktor naaseb juba varsti.Foto: kuvatõmmis

Mõne aja eest kadus seoses Tallinna TV sulgemisega teleekraanilt Viktor Vassiljevi juhitud “Tervisevõti”. Tohtri telepaus jääb aga lühikeseks, kuna Vassiljev naaseb uue saatega juba novembri alguses.

Viktor Vassiljevi uueks koduks saab Kanal 2 ja tema saade kannab pealkirja “Teledoktor Viktor Vassiljev”. Esimene osa läheb eetrisse laupäeval, 2. novembril kell 18:30.

Kanal 2 kodulehel kirjeldatakse Vassiljevi uut saadet nii:

Aastakümneid televaatajate tervise eest hoolitsenud kuulus teledoktor Viktor Vassiljev on nüüd Kanal 2-e ekraanil. Igal laupäeval enne Reporterit annab doktor Vassiljev kõikidele televaatajatele otse eetris tervisealaseid nõuandeid. Stuudiosse saab oma murega nii helistada kui ka saata küsimusi sotsiaalmeedia vahendusel.

Tundub siis, et Tallinna TV-s perfektsuseni viimistletud ajatu formaat jätkub ka Kanal 2. Kõik saavad enda tervisemuredega Viktorile helistada ning tema aitab hädalised otse-eetris hädast välja.

Kui 2. november tundub liiga kaugel, siis ole mureta. Hiljuti andis Viktor Vassiljev välja uue raamatu, mida saad osta juba praegu.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.