Uudis

Roald Johannson ei oska öelda, mis uuel aastal “Roaldi nädalast” saab

Kas "Roaldi nädal" tuleb uuel aastal uue hooga? Foto: "Roaldi nädala" Facebooki konto kuvatõmmis

Kevadel kaovad Kanal 2 saatekavast “Kuldvillak” ja “Nädalalõpp Kanal 2ga”. “Roaldi nädala” eestvedaja Roald Johannson ei ole samuti kindel, mis uuel aastal tema saatest saab.

Küsimusele, kas Eesti Meediaga on jutuks tulnud “Roaldi nädala” Kanal 2 saatekavasse jätmine ka tuleval aastal, ei soovinud Johannson selget vastust anda.

“Teate, ma ei ole kindel, mis uuel aastal saama hakkab ja ausalt öeldes ei soovi ma ka seda väga kommenteerida”, ütles Johannson Diktorile.

“Kuna ma Kanal 2s ei tööta ja majas käin väga harva, siis ma ei ole ka väga kindel, mis seal toimub”, sõnas Johannson.

“Roaldi nädala” produtsent ja režissöör Margus Sikk on saate tuleviku osas pigem positiivselt meelestatud. Ta väidab, et pole saate kohta negatiivset tagasisidet saanud ja on siit-sealt kuulnud, et “Roaldi nädal” jätkab eetris ka järgmisel aastal.

Eesti Meedia soovib üha enam saateid ise toota ja vähem majast väljas tegutsevatelt produtsentidelt toodangut osta. Seepärast lõpetati leping Margna saadetega ning küsimus, mis saab teistest väiketootjatest on põhjendatud ja üleval.

Eesti Meedia telekanalite peaprodutsent Kaspar Kaljas ütles Diktorile, et tulevase programmi osas antakse märku kui programmiplaneerimine on jõudnud lõpusirgele ja on fikseeritud kevadised saated tegijatega.

Sel aastal näeb Johannsoni veel 21. detsembril Kanal 2 vahendusel vaatajateni jõudvas heategevuslikus saates “Jõulusoojus”, milles kogutakse raha Tartu ülikooli Kliinikumile kõnniroboti soetamiseks.

Täiendatud 6. detsembril Kaspar Kaljase kommentaariga.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.