Uudis

Saates “Minu imeline muutumine” osalenud Inga uus välimus läks maksma ligikaudu 26 000 eurot

29-aastane noor ema Inga ei ole saanud välimuse tõttu võimaluse ka minna tööle. Foto: Jane Faizullin.

TV3 saates “Minu imeline muutumine” osalenud 29-aastane Inga rabas televaatajad tundmatuseni muutunud välimusega. Diktor tundis huvi, kui palju see kõik ligikaudu maksma võib minna.

Uued hambad: 6651 eurot

Suurimat piinlikust tundis Inga Naisteka sõnul mustava suu ees, sest alles oli jäänud ainult paar hammast. Hambumuse parandamiseks eemaldati Ingal kümme lagunenud hammast, mis hambakliinikus maksab umbkaudu 40 kuni 130 eurot hammas. Sõltuvalt eemaldamise raskusastmest. Seega läheb see protseduur maksma keskmiselt 650 eurot.

29-aastasel Ingal oli enne saadet suus alles ainult mõned hambad.

Alles jäänud hammastele teostati hambakivi eemaldamine, mille eest peab käima välja umbes 176 eurot. Selleks, et alumised hambad oleksid sirged paigaldati ka breketid, mille kinnitamine ühele hambale maksab enamasti 30 eurot ehk kokku ligikaudu 480 eurot.

Ent Ingale pandi ülemisele hambakaarele ka kroonid, mille ühe hind võib ulatuda kuni 300 euroni, mis tähendab et kogu summa võib küündida kuni 5000 euroni. Peale selle puhastati hambad soodapuhastusega ja tooniti valgemaks, mis läheb kokku maksma 345 eurot.

Puuduvad varbad ja katkine nina: 7890 eurot

Defekt, mille pärast tundis Inga suurt piinlikkust ja narriti, olid puuduvad varbad, sest juba sündides oli neid kokku kaheksa. Selle parandamiseks teostati talle viienda varba implanteerimine oma kõhrega, mis läks maksma 3500 eurot, millele lisandus 390 eurot varvaste modelleerimise eest Juvederm Voluma süstidega.

Kuid Ingat vaevas ka lapsepõlves katki kukutud ja valesti kokku kasvanud nina, mille sirgeks tegemine ning kõhre, luuosa ja vaheseina korrigeerimine läks maksma keskeltläbi 4000 eurot.

Eenduv kõrv ja näo kohendamine: 3030 eurot

Piinlikust tundis ta ka eemale hoidva kõrva pärast, mille parandamiseks viidi läbi kõrvade plastika koos kõrvalestade plastikaga, mille maksumus on 2550 eurot.

Näo proportsioonide taastamiseks tehti Juvederm täitesüste põske ja huultepiirkonda, mille maksumus on umbes 150 eurot. Siledama palge jaoks tehti ka laserraviga karvaeemaldus näo piirkonnas, mis maksab enamasti keskeltläbi 100 eurot. Nooruslikuma naha jaoks tehti 230 eurot maksvad siluvad süstid botuliintoksiiniga otsmiku piirkonda. 

Keha proportsioonide täiustamine: 8230 eurot

Ingale valmistab ebamugavust ka erineva suurusega rinnad, mille tasakaalustamiseks lisati kiibiga ergonoomilised implantaadid. Selleks, et rinnapartii oleks ühesuurune, peab välja käima 3390 eurot, millele lisandub 3590 eurot büsti tõstmise eest.

Ingale lisati ka juuksepikendused, mille maksumus sõltub oma juuste rohkusest, kuid enamasti jääb see hind 400 euro kanti. Foto: Jane Faizullin.

Peale selle tehti saledama talje jaoks puusadelt rasvaimu, mille tasu on 1250 eurot.

Arvestama peab ka seda, et igale protseduurile lisanduvad ka tasud konsultatsioonide eest, mis teeb kogumaksumuseks ligikaudu 26 000 eurot.

Hinnad on ligikaudsed ning põhinevad esteetilise kirurgia kliiniku Christinas Clinic ja hambakliinik Maxilla hinnakirjal.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.