Uudis

Sel nädalavahetusel toimub Eesti suurim e-spordi- ja videomänguüritus

Hypertowni auhinnafondid ulatuvad kokku 200 000 USA dollarini.Foto: Shutterstock

Sel nädalavahetusel toimub Eesti suurim e-spordi ja videomänguüritus Hypertown, uksed avatakse Saku Suurhallis laupäeval, 23. novembril kell 10.00.

“Koostöös HyperTowni partneritega on meil au anda külastajatele võimalus panna käed külge Eestis ennenägematule tehnikale ja vestelda nende loojatega,” kommenteeris HyperTowni Tehnoloogiamessi festivali korraldaja Kaspars Ozolins.

HyperTowni Tehnoloogiamessi alal on näha väljapanekuid retrotehnikast värskeimate tehaseväljalaseteni. Külastajatel on ise võimalik osa võtta võistlustest ning proovida värskemaid tehnoloogilisi lahendusi.

Koostöös HyperTowni, Arvutitarga, HyperXi ja LG-ga korraldatakse külastajate seas “Fortnite’i” turniir, kus selgitatakse välja Eesti meister. Võitja saab endaga koju kaasa nii LG kui ka HyperXi tehnikat.

Samsung toob festivalile oma uusimaid ekraane, telefone ja VR tehnikat, millel korraldatakse ka turniire ning külastajatel on võimalus võita endale Samsungi tooteid.

Nõmme Kalju ja XCup korraldavad külastajate seas võistlusi “FIFA-s” üheskoos Eesti parima jalgpallimeeskonnaga.

Expo alal toimuvad ka paneelid 5G -õrgu arendamise, VR-i tuleviku ja mängude arendamise teemadel. Külastajatel on võimalus küsida küsimusi Eesti enda arvutimängude loojatelt ning aru saada mida tähendab arvutimängu loomine.

Lisaks tehnoloogiamessile toimuvad HyperTownil turniirid “CS:GO-s”, “Rocket League’is” ja “Guns of Boomis”, mille auhinnafondid ulatuvad kokku 200 000 USA dollarini.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.