Uudis

Selgusid “Eesti Laul 2020” saatejuhid, kellest üks on vana olija ja teine uus tulija

"Eesti Laulu" saatejuhtide seas on üks vana olija ja üks uus tulija.Foto: Eesti Laulu Facebooki konto kuvatõmmis

“Eesti Laul 2020” poolfinaale ja finaali juhivad esmakordselt populaarsed meelelahutajad Karl-Erik Taukar ja Tõnis Niinemets. Finaalkontsert toimub 29. veebruaril Tallinnas, poolfinaalidele saab kaasa elama tulla 13. ja 15. veebruaril Tartusse.

“Karl-Erik Taukar ja Tõnis Niinemets, need nimed räägivad enda eest, et tulemas on midagi erakordset,” rõõmustab Eesti Laulu peaprodutsent Tomi Rahula uute saatejuhtide üle. Kui Taukar sai Eesti Laulu juhtimise tuleristsed 2019. aasta finaalkontserdil, siis Niinemets liitub laulukonkursiga esmakordselt.

“Mõlemad on juhtinud suurejoonelisi showsid ja toonud saalid publiku täis oma kontsertide ja etendustega. Nüüd saavad nad lõpuks Eesti Laulu laval kokku!” märgib Rahula, et selline tandem pole varasemalt koos ühel suurel laval üles astunud.

“Eesti Laul 2020” saatejuhid on Karl-Erik Taukar ja Tõnis Niinemets.Foto: Kairit Leibold/ERR

Värske saatejuhtide paar astub publiku ette kolmel korral. Sarnaselt möödunud aastale läheb “Eesti Laul 2020” rahva sekka juba poolfinaalidega. Eesti muusika ja Eesti Laulu sõpradel on taas põhjust võtta suund Tartu poole, sest poolfinaalid toimuvad 13. ja 15. veebruaril Tartu Ülikooli Spordihoones.

“Tartu võttis meid möödunud korral suurepäraselt vastu ja kogemuse võrra rikkamana lubame seekord veelgi suurejoonelisemat showd, kus poolfinalistidele lisaks astuvad publiku ette mitmed üllatusesinejad,” kutsub Tomi Rahula Eesti Laulule kaasa elama ka kohapeal.

Piletid nii poolfinaalidesse kui ka 29. veebruaril Tallinnas Saku Suurhallis toimuvale finaalile on müügil Piletilevis.

Eesti Laul 2020 konkurss on võistluslugudele avatud kuni 6. novembrini. Oodatud on nii eesti- kui ka võõrkeelsed lood, uuendusena peab tänavu esitama juba valmis laulu. Lisainfot leiab ja laule saab esitada Eesti Laulu kodulehel www.eestilaul.ee.

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses