Uudis

Selle nädala lõpp toob teleekraanile mitmeid uusi saateid

Kanal 2 kokandussõu "Minu emps on kõvem kokk kui sinu ema" osalejadFoto: Remo Tõnismäe

Sel nädalal jõuavad tele-eetrisse mitmed uued saated. TV3-s jagub uusi saateid reedesse, ETV2-s laupäeva ning Kanal 2-s nii laupäeva kui ka pühapäeva.

Reede õhtul kell 20.00 on TV3 eetris uus reisisaade “Kethi emmega Gruusias”. Setumaa särtsakas linalakk ja ta ema pakivad kohvrid ja lendavad Gruusia-tuurile, et õppida paremini tundma Kethi südame võitnud Anzori kodumaad ja rahvast. Gruusia avastamist ning südikate Eesti naiste tutvumistuuril tulevase perekonnaga jagub üllatusi igal sammul.

Kohe pärast seda, kell 21.00 on eetris uus nädalalõpusaade “Teet, Kristjan ja sõbrad”. Saatejuhid Teet Margna ja Kristjan Jõekalda on sel sügisel vaatajate ees uue hoogsa sõuga, mis läheb igal reedel otse-eetrisse. Lisaks meeleolukatele külalistele ja põnevatele väljakutsetele on oodata ka lustlikke mänge televaatajatega, kus auhindu saab võita igaüks.

Kanal 2-s stardib laupäeval kell 19.30 uus kokandussõu „Minu emps on kõvem kokk kui sinu ema“. Uues kaasahaaravas kogupere võistlussaates astuvad perekonna retseptide valmistamises vastamisi kaks paari – lapsevanem ja laps. Võistluses on aga üks konks – toidu valmistamises on lapsevanem juhendaja rollis ning tema võsuke koka rollis. Saates, kus terve pere on rambivalguses, on emotsioonid kiired üle keema. Juhul kui lapsevanem otsustab toiduvalmistamisse sekkuda, hakkab aeg topeltkiirusel jooksma. Saadet juhib Robert Rool.

ETV2-s jõuab laupäeva õhtul kell 21.30 vaatajateni aga uus saatesari “4×4. Türgi”, kus võetakse suunaks müstiline ja mitmekülgne Türgi ning mõned teised teele jäävad riigid. Sarja esimeses osas algab pikk transiit, mis viib seiklejad läbi Baltikumi, Poola, Slovakkia ja Ungari Serbiasse, kuhu jäädakse mitmeks päevaks seiklema. Ees ootavad veinimõis, auguga järv, mägedeküllane loodus ja hulgaliselt toredaid mägiteid ning hulk põnevat vaatamist.

Pühapäeval kell 20.05 alustab Kanal 2-s saatejuht Keili Sükijaineni uus head tegev saatesari „Südamesoov“. Saate eesmärk on kutsuda üles enda ümber märkama tublisid, innustavaid ja toetavaid inimesi, kellel endal ehk midagi vajaka ja kelle südamesoovi saaks saate abiga täita. Esimene saade läheb Võrumaale ühele suurperele külla. Inge ja Timo võiksid juba aastaid tunda end mugavalt ja end vanavanemateks pidada, kuid on võtnud oma südameasjaks pakkuda kodu lastele, kes vajavad seda rohkem kui midagi muud. Nende kuus kasulast, kes on pärit kolmest erinevast suguvõsast, on kasvanud aastate jooksul tõeliselt ühtseks perekonnaks.

Kohe pärast „Südamesoovi“ saadet stardib kevadel edukalt alustanud huumorisaate „Teletop“ uus hooaeg. Puhanud telemehed Mart Normet, Mart Juur ja Peeter Oja võtavad nädala olulisemad ja ka kurioossemad teemad kokku igal pühapäeval endale omasel muhedal moel. Esimese saate külalised on näitlejad Egon Nuter ja Liina Tennosaar.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.