Uudis

Sellel nädalavahetusel saab tasuta mängida üht väga head taktikalist FPS-mängu

"Insurgency: Sandstormis" on üsna suur valik relvi ja veelgi suurem valik varustust, millega oma relva tuunida.Foto: Kuvatõmmis

Sellel nädalal sai taktikaline FPS-mäng “Insurgency: Sandstorm” väga suure ja kauaoodatud uuenduse, mille läbi mängule lisati väga palju uusi asju: uus kaart, uued relvad ja uued mängulaadid ja palju muud.

Selleks, et võimalikult suur hulk inimesi saaks osa uuendatud “Insurgency: Sandstormist”, siis selle mängu arendajad otsustasid sellel nädalavahetusel lubada inimestel seda mängu tasuta proovida.

“Insurgency Sandstorm” on mõeldud mänguritele, kes hindavad realistliku ja taktikalise iseloomuga tulistamismänge. Seda annab võrrelda mängudega nagu “ARMA”, “Squad”, “Red Orchestra” ja “World War 3”, kuid erinevalt esimesest kahest on see mäng natukene kiirema tempoga.

Vaatamata sellele, üksainus kuul võib selles mängus olla surmav ning ei aita ka see, et surma korral ei saa mängu kohe tagasi naasta, vaid peab mõnda aega ootama. Sellel ajal saab vaid oma tiimikaaslasi jälgida ning nende pealt õppida.

Ühtlasi teeb selle mängu väga eriliseks ka see, kui palju on võimalik oma varustust muuta ja seadistada, eriti relvi. Selle arendajad on ka teada andnud, et sellele mängule lisatakse veel rohkelt uut, tasuta sisu.

Mängu saab alla laadida Steamist ja mängida alates 20. juuni õhtust kuni 24. juuni õhtuni. Ilmselt soodushinda sellele mängule ei tule, sest tegu on kõigest pool aastat vana mänguga, kuid õnneks selle mängu alghind rahakotti lõhki ei aja, milleks on 29,99 eurot.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.