Uudis

Skandaali sattunud telesaade “Mängi ja võida” kaob eetrist järgmisel nädalal

"Mängi ja võida" läheb viimast korda eetrisse 2. augustil.Foto: kuvatõmmis

Eile mängijate petmisega vahele jäänud Kanal 2 telesaade “Mängi ja võida” läheb viimast korda eetrisse 2. augustil, vahendab Delfi. Kaamerasilma ette jäänud ümbrikuvahetust põhjendatakse inimliku eksimusega.

“Eilses s.o. 24.07 Kanal 2 telemängus „Mängi ja Võida“ tekkis olukord, mis on tekitanud meedias küsitavusi mängu õigsuse osas. Peale murelike televaatajate kõnesid uurisime kirjeldatud olukorda ja jõudsime teadmiseni, et tegemist oli inimliku eksitusega, kahjuks väga sobimatus olukorras. Antud saates küsiti televaatajatelt puuvilja nime, mille lahendus oli mängu alguses ka ekraanil paistva tahvli peale paigutatud suletus ümbrikus,” rääkis Delfile Kanal 2 programmijuht Kaspar Kaljas.

Juhtum puudutab “Mängi ja võida” segmenti, milles saatesse helistavad mängijad peavad ära arvama sõna, mis on kirjutatud tahvlile kinnitatud ümbrikusse. Eilsesse saatesse helistajad pidid ära arvama õige puuvilja, milleks antud juhul oli papaia. Ümbrikusse asetatud sildile oli aga kirjutatud grammatiliselt ebakorrektne sõna “papaja”. Seetõttu otsustati saate käigus ümbrik õigesti kirjutatud sõna vastu välja vahetada.

Loe juurde Delfist.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.