Uudis

“Sõrmuste isanda” fännid kogunegem: kinos saab näha triloogia maratoni

Jõulude eel ei pea leppima üksnes "Visa hing" ja "Üksinda kodus" filmidega.Foto: kuvatõmmis.

Forum Cinemas pakub detsembris võimalust näha „Sõrmuste isanda“ triloogiat taas kinoekraanil ning suurimatele fännidele korraldatakse ka terve päeva kestev maraton, et korraga ära vaadata kõik kolm filmi.

Anna Netflixile sel päeval puhkust

“Ilmselt on juba enamus eestlasi harjunud sellega, et televiisoris on pühade kuulutajaks olnud alati filmid “Visa hing“ ja “Üksinda kodus“. Ka meie oleme “Visa hinge“ kinos uuesti näidanud, aga nüüd saame pakkuda Tallinnas ja Tartus ainulaadset võimalust vaadata Kinoklassika sarja raames suurel ekraanil ära “Sõrmuste isanda“ triloogia,“ rääkis Forum Cinemas programmijuht Tõnis Lõhmus.

“Näitamisele tulevad kõigi kolme filmi pikendatud versioonid ja need on kindlasti filmid, mis annavad tõelise efekti just kinos vaadates.“

Ole platsis juba hommikul

Lõhmus selgitas, et Coca-Cola Plazas näeb filme igal detsembri nädalal ja teosed tulevad näitamisele ka 9.-11. detsembril kinos Ekraan. “Tõelise elamuse saamiseks peaks tulema 27. detsembril toimuvale maratonvaatamisele Tallinnas või Tartus.  Alustame esimese filmiga kell 11.30 ja lõpetame alles pool tundi peale järgmise päeva algust,“ märkis Lõhmus.

Peter Jacksoni lavastatud „Sõrmuste isandat“ peetakse üheks võimsaimaks filmiseeriaks, mis kunagi tehtud ning filmid on võitnud kokku 17 Oscarit. “Sõrmuste isand: kuninga tagasitulek“ on seni ainus film, mis on võitnud kõikides kategooriates, kuhu see nomineeriti.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.