Uudis

Spotify avaldas aasta kokkuvõtte: mida ja keda kuulati?

Bad Bunny on kolmandat aastat järjest kuulatuim artistFoto: Scanpix/AFP/Noam Galai

Aasta lõpp on lähenemas ja sel puhul tegi ka Spotify ülevaate, mida sel aastal enim kuulatud on. Lisaks sellele, et iga kasutaja sai oma personaalse muusika-aasta kokkuvõtte, avaldas Spotify ka üldedetablid.

Kõige kuulatum artist oli sel aastal taas Bad Bunny, kes sai selle tiitli endale juba kolmandat aastat järjest. Sel aastal kuulati Bad Bunny lugusid 18,5 miljardit korda. Talle järgnesid populaarsuselt Taylor Swift ja Drake.

Enimkuulatud artistid maailmas (c) Foto: Spotify

Enimkuulatud lugude edetabeli trooni sai endale aga Harry Styles, kelle lugu “As It Was” kuulati üle 1,6 miljardi korra.

Esikolmikusse mahtusid ka Glass Animals looga “Heat Waves” ning The Kid Laroi ja Justin Bieber looga “Stay”.

Enim kuulatud lood maailmas (c) Foto: Spotify

Ka enimkuulatud albumite kategoorias olid võidukad Bad Bunny ja Harry Styles. Selle aasta kuulatuim album oli Bad Bunny “Un Verano Sin Ti” ning sellele järgnes Harry Stylesi “Harry’s House”.

Kolmanda koha sai Olivia Rodrigo “Sour”.

Enimkuulatud albumid maailmas (c) Foto: Spotify

Taskuhäälingutest oli kõige populaarsem “The Joe Rogan Experience”, mis tänavu ka palju poleemikat tekitas. Laulja ja laulukirjutaja Neil Young pani jaanuaris Spotify valiku ette: ta kas eemaldab oma lood platvormilt või peab sealt kaduma Joe Rogani taskuhääling, mis levitab valeinformatsiooni.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.