Uudis

Spotify eemaldab Adele’i palvel albumite avavaatest “shuffle” valiku

"30" on Adele'i neljas albumFoto: Simon Emmett

Laulja Adele’il oli oma äsja ilmunud albumiga “30” seoses vaid üks soov – et inimesed kuulaksid lugusid õiges järjekorras. Spotify võttis artisti soovi kuulda ja eemaldas albumite juurest “shuffle” valiku.

“See oli ainus palve, mis mul oli seoses meie pidevalt muutuva muusika valdkonnaga. Me ei loo albumeid nii suure hoole ja läbimõeldusega lihtsalt niisama. Meie kunst jutustab oma loo ja seda peaks kuulama nii, nagu me seda mõelnud oleme,” kirjutas Adele laupäeval Twitteris.

Spotify kasutaja alt vastati Adele’i säutsule, et tema nimel ollakse kõigest valmis. Muusikaplatvormi esindaja kommenteeris teemat järgmisel päeval ka lähemalt, kirjutab Billboard.

“Nagu Adele mainis, on meil hea meel teatada, et me töötame uue Premium versiooni lahenduse kallal, mille kohta on küsinud nii artistid kui ka Sporify kasutajad – et albumil kõlavaid lugusid innustataks kuulama õiges järjekorras,” ütles esindaja.

Seega kasutajad, kes on rakendust uuendanud, ei saa albumi avavaates enam “shuffle” varianti valida”. Samas kui kellelgi on siiski suur soov albumi lugusid suvalises järjekorras kuulata, saab lahti võtta “Now Playing” vaate ja sealt “shuffle” ikoonile vajutada.

Uuendus ei puuduta vaid Adele’i albumit, vaid kõikide artistide loomingut.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.