Uudis

“Squid Game” on nüüd Netflixi läbi aegade vaadatuim sari

"Squid Game" on mitme riigi Netflixis praegu vaadatavuselt esikohalFoto: Netflix

Netflixi uus seriaal “Squid Game” on nüüd ametlikult platvormi läbi aegade vaadatuim sari. 27 päeva jooksul vaatas sarja 111 miljonit inimest.

Varasemalt kuulus rekord eelmise aasta lõpus ilmunud briti ajastudraamale “Bridgerton”, mida vaatas esimese 28 päeva jooksul 82 miljonit kasutajat, kirjutab Reuters.

Netflix loeb vaatajaiks neid, kes on sarja vähemalt kaks minutit vaadanud. Seega on väga tõenäoline, et kõik 111 miljonit inimest, ei ole tegelikult sarja lõpuni vaadanud, vaid on selle mingil hetkel pooleli jätnud.

Sellele vaatamata on “Squid Game” siiski ülemaailmne fenomen, mis on fänne leidnud pea igalt poolt. Lõuna-Korea sari kroonib mitmete riikide Netflixi vaadatavuse edetabeleied. Ka Eesti Netflixis on “Squid Game” juba mitu nädalat esikohal püsinud.

“Squid Game” on üheksaosaline põnevussari, mis toob salapärasesse asukohta kokku 456 raharaskustes inimest. Nad pannakse suure võidusumma nimel mängima lihtsaid mänge, mida lapsena ikka ja jälle mängiti, ent pealtnäha lihtsad mängud osutuvad vägagi ohtlikuks. Võidu nimel peavad mängijad oma eluga riskima.

Käivad kuuldused ka sarja teisest hooajast, kuid neid pole veel ametlikult kinnitatud. Sarja suurt edu arvestades võib aga arvata, et ega see tulemata ei jää.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.