Uudis

“Suud puhtaks” asendatakse ETV-s uue saatega

"Suud puhtaks" saatejuht Urmas Vaino hakkab nüüd juhtima saadet "UV faktor"Foto: Foto: Kalle Veesaar/ERR

Tähelepanelikumad televaatajad on märganud, et ETV väitlussaade “Suud puhtaks” ei olegi sel sügishooajal ekraanile naasnud. ERR kinnitas, et “Suud puhtaks” on tõesti eetrist maha võetud ja selle asemel alustab täna uus saade.

“”Suud puhtaks” suundus väljateenitud puhkusele ja selle asemel toob ETV täna eetrisse uue saate “UV faktor”,” sõnas ERR-i kommunikatsioonijuht Pille-Mai Helemäe, et saade on oma aja ära elanud ning eetrisse on vaja midagi uut ja värsket. Täpsemad tagamaad jättis ta aga avamata.

Uue saate ja “Suud puhtaks” vahel võib tegelikult mitmeid sarnasusi märgata. Mõlema saate puhul on tegemist väitlussaatega, kus Urmas Vaino juhtimisel saatekülalistega erinevate teemade üle arutletakse.

“Uue väitlussaate keskmes on kõiki eestimaalasi puudutavad teemad, mille üle arutletakse hommikukohvi ja õhtusöögilaua taga. Tänase avasaate keskmes on näiteks vaktsineerimine,” ütles Helemäe.

Saates on külas vandeadvokaat Paul Keres, Lääne-Tallinna keskhaigla juht Arkadi Popov, Tallinki juht Paavo Nõgene ning endine poliitik, teenusmajanduse koja nõukogu liige Evelyn Sepp.

“UV faktor on ETV eetris teisipäeviti kell 20.00.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.