Uudis

Tahad teleka vaatamise eest palka saada? Siis tule tööle!

Just selline võiks välja näha Sinu tööpäev.Foto: CW

Kas vaatad usinalt erinevaid kodumaiseid telesaateid ning tunned, et sul on nende kohta palju öelda? Sel juhul siin on sinu võimalus – tule ja ütle ning saa selle kõige eest ka palka.

Otsime enda kollektiivi asjalikku kaasautorit, kes huvituks Eesti telemaastikul toimuvast ja oleks valmis seda teemat üksikasjalikult lahkama, aga samas mitte nähtut lihtsalt üks-ühele ümber kirjutama. Töö käigus saad suhelda Eesti tuntud teletegijatega, avaldada enda arvamust ja panna kokku lugejatele kasulikke lugusid.

Me ei eelda, et ilmud igal hommikul kell 9 nagu viis kopikat toimetusse ja passid siin kuni viieni õhtul. Seda tööd võid teha kust iganes soovid – kodust, kohvikust või (kui võimalik) enda päevatöö kõrvalt. Peaasi, et asjad saaksid tehtud.

Palka maksame ka. Töötasu ei ole fikseeritud, vaid sõltub kuu jooksul kirjutatud lugude hulgast ja mahust. Seega – mida rohkem kirjutad, seda rohkem teenid.

Kui tunned, et see tööots on just Sinu jaoks sobiv, siis anna endast teada aadressil martin.liivand@geenius.ee. Ja kui arvad, et see pole ikka päris sinu jaoks, siis saada see kuulutus edasi sõpradele, kes sellisest pakkumisest huvituda võiksid!

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.