Uudis

Tallinna lauluväljakul plaanitakse korraldada autokinolaadseid üritusi

Tallinna lauluväljakul hakatakse reedel korraldama autokinolaadseid üritusi.Foto: Tallinna lauluväljaku Facebooki konto kuvatõmmis

Kuna suvel jäävad ära kõik Tallinna lauluväljakule plaanitud üritused, siis kaalutakse lauluväljaku juhi Urmo Saareoja sõnul nüüd võimalust korraldada autokinolaadseid kontaktivabasid meelelahutusüritusi, vahendab ERR.

Lauluväljakule soovitakse tuua üritused, millest kohaletulijad saaksid osa saada autodest väljumata ning ilma enda ja teiste tervist ohtu seadmata.

“Ma usun, et valitsus on valmis seda plaani arutama ja kui see plaan on nii-öelda olemas valitsuse tasandil, siis meie oleme valmis sellega edasi liikuma, valmis on artistid, valmis on kindlasti inimesed oma autodega. Kuid loomulikult me ei saa avada autokino lahendust enne, kui see ei ole valitsuse poolt lubatud formaat ja mõistagi ka terviseamet peab ütlema, et kõik on korras,” selgitas Saareoja “Vikerhommikus”.

Väidetavalt on mitmed ürituste korraldajad ja artistid juba pakutud lahenduse vastu huvi tundnud ning Saareoja sõnul ei ole vaja ka karta, et autod tekitaksid lauluväljaku murukattele püsivaid kahjustusi.

Loe lauluväljakuga seotud plaanide kohta juurde ERRist.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.