Uudis

Toomas Luhats hakkab välja ehitama ERR-i “Netflixi”

Toomas Luhats.Foto: Kristjan Teedema/Tartu Postimees/Scanpix

Septembris asub Eesti Rahvusringhäälingus (ERR) uuesti tööle Toomas Luhats, kelle tööks saab ERR-i järelvaatamiskeskkonna väljaarendamine, vahendab ERR.

ERR uudiste Facebooki lehel mainitakse, et Luhats on kadunud poeg, kes naaseb koju, et hakata välja ehitama ERR-i “Netflixi”.

“Meil on hea meel, et Toomas Luhats naaseb rahvusringhäälingusse ja võtab enda õlule uue järelvaatamise keskkonna arendamise. Digitaalkeskkondade arendamises on ERR juba astunud suuri samme, Toomase tööleasumisega saame senisest veelgi enam keskenduda järelvaatamisvõimaluste edendamisse, et ERR-i pakutav sisu jõuaks võimalikult paljude inimesteni ajast, kohast ja seadmest sõltumata,” kommenteeris ERR-i juhatuse esimees Erik Roose.

Toomas Luhats on ERR-ist eemal olnud 6 aastat ja on vahepeal töötanud Elioni/Telia hankejuhina ning kinoketi Cinamon Holding juhatuse liikmena. ERR-i ridades on ta varasemalt juhtinud saateid ETV-s, Vikerraadios ja Raadio 2-s, ning on töötanud ka ERR-i hanketoimetuses ja ETV pressiesindaja ametikohal.

Toomas Luhats alustab uuel töökohal 16. septembril. Loe juurde ERR-ist.

Märksõnad: , , ,

Ära jää ilma päeva põnevametest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.