Uudis

Töös on Eesti telemaastikul uudne kokandussaade Joel Ostrati ja Tõnis Niinemetsaga

Niinemetsal ja Ostratil aitavad hõrgutisi valmistada professionaalsed kokad.Foto: Facebooki kasutaja "Joel Ostrati "Suur õhtusöök" koos Tõnis Niinemetsaga" kuvatõmmis

Produktsioonifirmas Ruut monteeritakse hetkel tippkokk Joel Ostrati juhitud uhiuue söögisaate “Suur õhtusöök” pilootosa, kus koomik Tõnis Niinemets peab valmistama suurele seltskonnale uhke õhtusöögi.

Eesti mastaabis unikaalse formaadiga kokandussaate idee ei pärine siiski Ostratilt, kelle kanda jääb mehe enda sõnul vaid saatejuhi roll, vaid produktsioonifirmalt Ruut.

Ruudu produtsent Kaupo Karelson lisab ka, et saate tootmiseks vajalikke kulusid aitavad katta “kõik osapooled”. Kuna projekti produktsioon on veel nii varajases staadiumis, ei oska Karelson pakkuda, millal ja kas üldse “Suur õhtusöök” vaatajateni jõuab.

Tegime pilootsaate valmis ja kui see on monteeritud, siis saame seda pakkuda telekanalitele,” selgitas Diktorile produtsent Kaupo Karelson Ruudust.

Kui “Suure õhtusöögi” piloot mõnele kanalile meeldib, siis hakkab saatejuhil Joel Ostratil igas osas külas käima uus kuulus külaline.

Formaat selline, et igas saates esitab Joel Ostrat tuntud Eesti inimesele väljakutse pakkuda vähemalt 70 inimesele õhtusöök,” seletab Karelson. “Esimeses saates on selleks inimeseks Tõnis Niinemets. Kõigepealt pakub ta välja menüü ja näitab selle Joelili. Tema õpetab, kuidas teha paremini ja õigemini ja siis selle põhjal valmistatakse õhtusöök”.

“Suure õhtusöögi” pilootosa filmimine toimus 8. veebruaril restoranis Wicca. Tegu oli avaliku üritusega, millele oli võimalik soovijatel ka pileteid osta.

Saatejuht Joel Ostrati sõnul sujusid võtted ilma suuremate probleemideta. “Köögis tegutsesid professionaalsed kokad ja kõik sujus nagu ühele kõrgekvaliteedilisele restoranile omane,” selgitab ta.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.