Uudis

Tuuli Roosma Eesti Meedia esitatud “Meie aasta” patenditaotlusest: “Mina ei ole sellest midagi kuulnud!”

Ka Tuuli Roosma ei tea, mida Eesti Meedia "Meie aasta" kaubamärgiga plaanib. Foto: "Meie aasta Aafrikas" Facebooki konto kuvatõmmis

Eesti Meedia on esitanud 11. jaanuaril Patendiametile taotluse Tuuli Roosma ettevõttele kuuluva “Meie aasta” kaubamärgi omastamiseks. Roosma ise Eesti Meedia patenditaotlusest teadlik ei ole.

Diktor uuris Roosmalt Eesti Meedia teguviisi tagamaade kohta. Telefonivestluse käigus selgus aga, et Roosma ei olnud varasemalt patenditaotlusest teadlik. “Mina ei ole sellest midagi kuulnud,” kostis ta napisõnaliselt Diktorile.

“Meie aasta” on Tuuli Roosmale kuuluva ettevõtte Reede OÜ produtseeritud saatesari, mis jookseb Kanal 2 eetris. Hetkel on võimalik igal pühapäeval kell 18:00 kaasa elada Tuuli ja tema perekonna tegemistele saates “Meie aasta Iraanis”.

Lisaks “Meie aasta” patendile on Eesti Meedia 11. jaanuaril sisse andnud veel mitmeid taotlusi. Teised menetluses olevad patenditaotlused puudutavad saateid “Laula mu laulu”, “Legendide lahing”, “Hensugusta SHOW”, “Tantsud tähtedega” ja “Väikesed hiiglased”.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.