Uudis

TV3 eetrisse jõuab pühapäeval Sirje Eesmaa uus saade

„Pühapäev Sirjega“ on TV3 eetris pühapäeviti kell 18.30Foto: TV3

Juba sel pühapäeval jõuab TV3 vaatajateni armastatud telesaatejuhi Sirje Eesmaa oma saade „Pühapäev Sirjega“.

Jutud Eesmaa uuest saatest said hoo sisse juba septembris, mil ta pärast 23 aastat “Seitsmeste uudiste” juhtimisega lõpparve tegi. Toona ei avaldatud veel aga, missuguse saatega täpselt tegemist on. Eesmaa sõnul toob uus saade pühapäeva õhtusse rahulikku ja positiivset nooti loovat meeleolu.

„Põnevaid külalisi on oodata stuudiosse ning lisaks läheme toredatele inimestele ka ise külla. Jagame nutikaid nõuandeid ja loome hea tuju ning loodetavasti pakub saade igale eale ja soole midagi huvitavat,“ selgitas ta pressiteates.

Uue saate tegemise juures inspireerib Sirje Eesmaad kõige enam võimalus luua vaatajale positiivset fooni ning pakkuda midagi ilusat ja head silmale ja hingele.

Avasaates on külas Enn Eesmaa, samuti sõidetakse maale ja uuritakse, miks on noortel peredel seal mõnus elada. Oma elust-olust pajatab end Lõuna-Eesti kuplite vahel sisse seadnud ajakirjanikepaar Manona ja Krister Paris.

Ajaloolase Jaak Juske juhtimisel alustatakse põnevat Tallinna vanalinna tutvustavat tuuri, lisaks jagatakse kasulikke kodunippe ning kuuldakse, mida arvavad limaelust terased lapsed ehk väikesed asjatundjad.

„Pühapäev Sirjega“ alustab TV3-s sel pühapäeval kell 18.30.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.