Uudis

TV3 otsib osalejaid “Poissmeeste peo” kõrvalsarja “Tüdrukute õhtu”

"Poissmeeste peo" esimeses saates osalenud neiudFoto: TV3

Sel sügisel jõudis TV3 ekraanile tõsielusaade “Poissmeeste pidu”, mis on vaatajatelt palju kriitikat saanud ning mille kohta on mitmed isegi öelnud, et see tuleks eetrist maha võtta. TV3 hinnangul on sari aga väga populaarne ja nii plaanitakse “Poissmeeste peole” spin-off sarja ehk kõrvalsarja “Tüdrukute õhtu”.

Kui “Poissmeeste peos” asusid armastust otsima neli poissmeest, kes igas osas Tinderi-laadsest keskkonnast endale meelepäraseima tüdruku spaasse aega veetma kutsusid, siis “Tüdrukute õhtus” on rollid vastupidi. Potentsiaalsete eluarmastuste seast peavad just tüdrukud välja valima need, kellega lähemalt tuttavaks sooviksid saada.

Veel ei ole aga teada, kas “Tüdrukute õhtut” filmitakse samuti spaas või mõnes muus paigas. “Poissmeeste peo” saate järgselt kirjutasid mitmed sotsiaalmeedias, kas alkoholi tarvitanult ujumine on miski, mida peaks televisioonis propageerima, nii et ehk valib saatetiim nüüd alkoholi tarbimiseks turvalisema keskkonna. Või jätab alkoholi üldse mängust välja, kuigi see on vist vähem tõenäolisem variant.

Saatesse saavad kandideerida nii mehed kui ka naised vanuses 18+. Selleks tuleb täita ankeet, kus tuleb muu hulgas vastata ka sellistele küsimustele nagu “Kas oled oma vormiga rahul ja nõus saates ka ujumis/päevitusriietega olema?” ja “Kuidas suhe alkoholi ja pidudega?”. Lisaks peab kirjeldama näiteks seda, milline on kandidaadi ideaalne kaaslane.

Kandideerimise tähtaega pole ankeedi juurde lisatud. Ka ei ole veel teada, millal saate filmimisega alustatakse.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.