Uudis

Ülevaade: Netflix avaldas oma selle aasta jõulufilmide nimekirja

"A California Christmas: City Lights"Foto: Netflix

Voogedastusplatvorm Netflix avaldas nimekirja uutest jõulufilmidest, mis novembris ja detsembris vaatajateni jõuavad. Ühes pealkirjadega avalikustati ka filmide ilmumisajad.

“The Claus Family”

Jules pole kunagi jõule armastanud, ent kui ta vanaisa ootamatult haigeks jääb, kuuleb Jules oma perekonna maagilisest pärandusest ja mõistab, et just tema on ainus, kes saab jõulud päästa.

Film linastub 1. novembril.

“Love Hard”

Los Angeleses elav ajakirjanik Natalie (Nina Dobrev) on küll hingelt romantik, ent pikalt vallaline olnud. Peagi tutvub ta aga internetis Tagiga (Darren Barnet) ja lendab pühade ajaks mehe kodulinna, et teda üllatada. Selgub aga, et Tagi profiili taga oli hoopis tema lapsepõlve sõber Josh (Jimmy O. Yang), kel Nataliele sarnaselt pole armastuses õnne olnud.

Film linastub 5. novembril.

“Father Christmas Is Back”

Perekond on koos jõule veetmas ning ootamatult saabub mõisa ka pikalt kadunud olnud pereisa. Neli õde saavad olulise õppetunni sellest, mida tähendab perekondlik kokkuhoidmine.

Film linastub 7. novembril.

“The Princess Switch 3”

Kuninganna Margaret (Vanessa Hudgens) ja printsess Stacy (Vanessa Hudgens) löövad käed Margareti nõbu Fionaga (Vanessa Hudgens), et leida üles ootamatult kadunud reliikvia. Fionat aitab otsingutel nägus ja müstiline mees tema minevikust ning säde on noorte vahel kerge tekkima.

Film linastub 18. novembril.

“A Boy Called Christmas”

Täitsa tavaline poiss Nikolas võtab ette seikluse põhjapoolusele, kus tema isa on parajasti päkapikuküla otsimas. Nikolasele pakub rännakul seltsi põhjapõder Blitzen ja väike sõbralik hiir. Peagi avastab Nikolas, et miski pole võimatu ning teda on ees ootamas suured teod.

Film linastub 24. novembril.

“Robin Robin”

Lühifilm jutustab loo linnust, kes kasvab üles hiirte perekonnas. Linnukese peas keerlevad aga küsimused, kes ta on ja kuhu ta kuulub ning nii asubki ta jõulude ajal rännakule, et ennast leida.

Film linastub 24. novembril.

“A Castle For Christmas”

Kuulus kirjanik Sophie Brown (Brooke Shields) reisib Šotimaale ja loodab sinna maja osta. Välja valitud paiga omanik Duke Myles (Cary Elwes) ei taha aga maja välismaalasele müüa. Sophie ja Duke üritavad vaidluste käigus kompromissini jõuda, ent peagi avastavad nad, et teine pool ei olegi nii ebameeldiv, kui esmapilgul tundus.

Film linastub 26. novembril.

“A Naija Christmas”

Kolm poega tulevad vastu oma ema soovile ning saabuvad jõuluõhtusöögile koos kaaslastega. Ema üritab sel puhul kõigest väest korraldada õhtut, mis kõigile meelde jääks.

Film linastub detsembris.

“A Naija Christmas”Foto: Netflix

“Single All the Way”

Vallalise staatust pelgav Peter (Michael Urie) veenab oma sõpra Nicki (Philemon Chambers) jõuluõhtut tema perega veetma ja teesklema, et nad on paar. Plaan läheb aga aia taha, kui Peteri ema korraldab noormehele pimekohtingu oma kena treeneri Jamesiga (Luke Macfarlane).

Film linastub 2. detsembril.

“David and the Elves”

Kuigi jõulud on lähenemas, ei suuda David end õnnelikuna tunda. Ta kolis äsja oma vanematega suurde linna, kus ema ja isa on pidevalt tööga hõivatud ning jõulude tähenduse sootuks unustanud. Päkapikkude abiga soovib David aga jõulurõõmu taas majja tuua.

Film linastub 6. detsembril.

“A California Christmas: City Lights”

Callie ja Joseph on juba aasta abielus olnud ning nad on õnnelikumad kui kunagi varem. Perekondlikel põhjustel peab Joseph aga ootamatult linna sõitma ning see võib nende suhtele saatuslikuks saada.

Film linastub 16. detsembril.

“A California Christmas: City Lights”Foto: Netflix

“Grumpy Christmas”

2016. aastal ilmunud filmi “Un Padre No Tan Padre” teises filmis reisivad Don Servando ja ta hipilik perekond mere äärde, et veeta jõulud Alma tädi Doña Aliciaga. Karm naine ei saa aga mitte kuidagi Don Servandoga läbi ning mees on valmis tõestama, et Alicia on kohutav inimene. Selle nimel on ta valmis isegi jõulud ära rikkuma.

Film linastub 22. detsembril.

“1000 Miles from Christmas”

Komöödiafilm jutustab loo 30. eluaastates Raúlist (Tamar Novas), kes jõule kohe üldse ei armasta. Tavaliselt viibib ta sel ajal üksinda mere ääres, ent sel aastal saadab ta ülemas ta hoopis tööreisile linna, kus jõulud on aasta tähtsaim sündmus. Lisaks sellele, et ta peab igal pool jõululaulu taluma, peab ta majutust jagama kohaliku õpetaja Paulaga, kes Raúlist väga erinev paistab olevat.

Film linastub 24. detsembril.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.