Uudis

Ülihead hinnad: Amazonist saad praegu uhiuue PlayStation 4 Pro enam kui 200 eurot odavamalt

Amazonist saad hetkel mängukonsoole suure hinnaalandusega.Foto: CNET

Hetkel toimub Amazonis suur soodusmüük, mille raames on alla löödud paljude kaupade hinnad. Väga soodsalt saab hetkel soetada ka uhiuusi mängukonsoole.

Näiteks 1 TB kettaruumiga PlayStation 4 Pro maksab Amazonis hetkel vaid 249,99 eurot. Eestis küsitakse Euronicsis sama masina eest 459,99 eurot. Hinnavahe on peaaegu kahekordne.

Kui soovid soetada just Sony mängukonsooli, siis Amazonist ostes on kindlasti mõistlikum vaadata Pro versiooni poole. Tavaline 500 GB kettaruumiga PlayStation 4 maksab Amazonis 239,99 eurot, kõigest 10 eurot vähem kui kordades võimsam Pro. Euronicsis maksad sama konsooli eest 329,99 eurot.

Suurelt saab säästa ka plaadiljugejata Xbox One S All-Digital konsooli pealt, millega tuleb kaasa kolm mängu. Amazonis maksad selle eest hetkel kõigest 189,99 eurot, Euronicsis aga 279,99 eurot.

Muidugi on alati ka variant oodata järgmise aasta lõpuni, mil ilmuvad järgmise generatsiooni konsoolid. Kui tahad umbkaudu teada, kuidas jooksutab mänge PlayStation 5, siis äsja ehitas USA juutuuber konsooli ise kodus nullist üles ja testis, kas Sony suured lubadused peavad vett.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.