Uudis

Üllatus: Tasku keskuse Cinamon kino suleb täna lõplikult uksed

Tasku keskuse Cinamon läbis ulatusliku ja kalli uuenduskuuri alles 2017. aastal.Foto: Kristjan Teedema/Postimees/Scanpix

Cinamon andis teada, et 1. septembril lõpetab lõplikult tegevuse nende Tartu kesklinnas Tasku kaubanduskeskuses asuv kino.

“CINAMON grupp soovis jätkata kino CINAMON TASKU lojaalsete klientide teenindamist pakkudes neile raskustest hoolimata kvaliteetset teenust ja keskkonda,” kirjutatakse Cinamoni kodulehel.

“Pärast kolme aastat CINAMON TASKU kino pidevat täiustamist ja kaks aastat kestnud jõupingutusi kino toetamiseks, pidevalt nurjunud katseid leida koostööd Tasku kaubanduskeskusega, ei jäänud CINAMON grupil muud võimalust, kui lõpetada kino CINAMON TASKU opereerimine ja sulgeda kino lõplikult alates teisipäevast, 01.09.2020.”

Väidetavalt ei tulnud otsus Tasku keskuse Cinamon kino sulgeda kergelt. Kinokompleks renoveeriti alles 2017. aastal, mil võeti kasutusele uusimad tehnoloogiad, laserprojektorid ning uusimate 3D süsteemid ja ekraanid. Lisaks sellele ehitati ümber ka mitmeid kinosaale. Kokku läks renoveerimine maksma üle 1,5 miljoni euro.

Lubatakse, et kino kavatseb endiselt täita klientide teenitud õigused. Peagi avalikustatakse, kuidas teenitud lojaalsusprogrammi punkte ja muid kehtivaid õigusi, näiteks vautšereid ja kinkekaarte, on võimalik ära kasutada.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.