Uudis

Uued reeglid: Twitch pani paika, kui palju võib striimides paljast ihu näidata

Twitch astub ennast paljastavate sisuloojate vastu kindlamaid samme.Foto: kuvatõmmis

Ülipopulaarne mängude voogedastusplatvorm Twitch on paika seadnud pedantlikud reeglid, mis sätestavad, kas ja kui palju tohivad striimijad enda paljast keha publikule näidata.

Uutes reeglites tuuakse välja, et mitte mingil juhul ei tohi paljastada enda genitaale ja tagumikku. Selle punkti täpsustuseks tuuakse välja, et näha ei tohi olla ka riietega kaetud suguelundite piirjooni ja piirkond vaagnaluust kuni puusade ja tagumikuni peab olema alati kaetud. Hea teada!

Kõik need, kes “kujutavad ennast naistena”, peavad kinni katma enda nibud. Kindlasti ei ole lubatud näidata ka rindade alumist osa, kuid näiteks särgi või rinnahoidja seest paistvate rindade ülaosa on vaba maa ja kõigile lubatud. Küll aga tuuakse välja, et riideid ei tohi olla läbipaistvad. Nii lihtsalt reeglitest mööda hiilida ei saa.

On ka erandeid. Näiteks striimija ei satu reeglitega pahuksisse siis, kui keegi voogedastamise ajal porgandpaljalt kaadri tagant läbi jooksma. Trikood ja bikiinid on lubatud, kui striimitakse rannast ja kehamaalinguid tohib näidata, kui kõige tundlikumad kohad on kaetud.

Ning jah, uutes reeglites saab vastuse ka see kõige pakilisem küsimus, millele striimide Twitchi on alati vastust otsinud: kaamera ees tõepoolest tohib last rinnaga sööta.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.