Uudis

Uus saade “Kuhu nad kadusid?” oli telekavas vaid kaks nädalat. Mis juhtus?

"Kuhu nad kadusid?" kaks osa olid eetris septembri algusesFoto: kaader saatest

Juba mitmendat nädalat pole TV3 eetris sel sügisel alustanud uut saadet “Kuhu nad kadusid?”, kus ühes saatejuhi Tuuli-Ann Freienthaliga lahendatakse aastaid kadunud olnud inimeste lugusid. Freienthali sõnul pole saatega jätkamist keegi ära keelanud, vaid uute osade tegemine võtab lihtsalt aega.

“Kuhu nad kadusid?” on 2. septembril alustanud dokumentaalsari, kus uuritakse, mis juhtus Eestis viimase kümne aasta jooksul teadmata kadunud inimestega. Saade oli eetris kaks nädalat ning nüüd sisustab neljapäeva õhtutel sel ajal televaatajate aega hoopis “Märgatud Eestis”.

Freienthal sõnas sotsiaalmeedias, et saate puudumist on paljud märganud ja temalt selle kohta ka aru pärinud.

“Ükski vandenõuteooria ei vasta tõele ning ei PPA, TV3, SA Kadunud ega keegi teine pole mul keelanud saatega jätkamist. Vastupidi – meil on olnud suurepärane koostöö. Kindlasti keegi osapooltest ei soovi midagi varjata ja kõigi huvi on koguda uusi vihjeid ning leida kadunud inimesed üles,” kirjutas Freienthal oma Instagrami story‘s.

Ta lisas, et esialgu oligi saatetiimil plaanis vaid kaks osa teha. Suure huvi tõttu töötatakse aga juba uute osade kallal.

“Kadunud inimeste lugude teleformaati vormistamine nõuab nüüd pisut aega, hoolt, süvenemist, olulisi kokkuleppeid ja teie kannatust,” märkis Freienthal ja lisas, et annab kindlasti teada, kui on selgunud, millal uued osad eetrisse jõuavad.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.