Uudis

Vaata: Genka ja Dew8 andsid välja värske tarantinoliku videosingli 

Foto: Martti Sepp

Singel “Jõhker veretöö Kärevere teemaja juures” on sissejuhatuseks järgmisel nädalal kuulajateni jõudvale albumile “Doom”.

Värske video autoriks on Masa. “See peegeldab viimase aasta olukorda,” kommenteeris Genka. “Meie kõigi tegevust saadab kaudselt või otseselt taparelvade helid ja sõda. Ja mitte ainult Ukraina sõda, sest me sõdime siin omavahel iga päev, aga hoopis  arvamusartiklites ja sotsmeedias. Aga, jah, ideaalmaailmas võiks relvad täriseda vaid räpivideotes ja Tarantino filmides. Make love and rhyme! No war and crime, nagu video lõpus tiiter ütleb.”

Genka teatel põhineb video tõsielulistel sündmustel. “Sõitsin Tartusse Dew8 juurde Ö Stuudiosse ja Tallinnast startides panin ta biidid autos üürgama,” meenutas Genka. “Kui Tartu lähedal Käreveresse jõudsin, olin roolis juba kolm lugu välja mõelnud. Tegin peatuse, astusin autost välja ja tabasin end mõttelt, et põhimõtteliselt ma nagu slay’isin kõik need kõlanud biidid.”

Dew8 sõnul on lugu Tartu-Tallinna suurepärase koostöö vahelüliks. “See maantee on kurikuulus, kus toimuvad matsud, kirjutatakse peas albumeid ja kuulatakse mussi,” kommenteeris ta. “Epp Kärsin ütles ka midagi, mis seal tehakse. Aga, mis on kõige tähtsam – see on kõik Tarantino kastmes.”

“Piprane. Tšilline. Mõrvarlikud Doris Kareva ja Betti Alveri kehastused. Ja loomulikult klassikaline Cadillac,” lisas Dew8. “Tehke muusikat ja ärge tehke sõda. Laske riime, mitte inimesi. Kasutage oma loomingut, et tulistada endast kõik mõtted välja.”

Dew8 ja Genka ühendasid jõud 2021. aastal, kui valmis auhinnatud kauamängiv “Oleg”.

Märksõnad: , , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.