Uudis

Vansi valgete jalanõude müük tõusis “Squid Game’i” mõjutusel 7800%

"Squid Game" on mitmetes riikides Netflixi vaadatuima sisu edetabelis esimesel kohalFoto: Netflix

Netflixi uus seriaal “Squid Game” on laineid löömas üle kogu maailma ning mõjutanud ka jalanõude tootja Vansi müüginumbreid. Nimelt on sarja tegelaste poolt kantud valgete jalatsite müük hoogsalt kasvanud.

“Squid Game” jutustab loo rahaaraskustes inimestest, kes viiakse uinutatult linnakärast kaugel asuvasse mängupaika, kus nad riietatakse ühesugustesse rohekatesse dressidesse ja valgetesse slip-on jalanõudesse. Pealtnäha lihtsad mängud osutuvad aga väga süngeks ning võitmise nimel peavad mängijad oma eluga riskima.

Pärast sarja esilinastust sai mängijate dressikomplektist Amazonis suur hitt, ent väga menukaks on osutunud ka sarjas nähtud Vansi jalanõud, kirjutab Variety. Sole Supplieri andmete kohaselt on valgete slip-on jalanõude müük sarja esilinastusest saati kasvanud 7800%.

Kõik mängijad kannavad selliseid jalatseidFoto: Vans

Valgete slip-on jalanõude, mis ei pea konkreetselt just Vansi omad olema, otsingute arv on samuti suurenenud. Lysti andmetel on valgete jalanõude päringute arv kasvanud 97%.

Tõenäoliselt valmistuvad mitmed dresside ja jalanõude ostjatest halloween’iks, sest sotsiaalmeedias nähtu põhjal võib oletada, et “Squid Game’i” kostüümis inimesi võib sel aastal olla üsna palju. Kõik ei riietu aga mängijateks, vaid populaarne paistab olevat nii-öelda mängude korrapidaja kostüüm ehk punane vorm ja must mask.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.