Uudis

Viaplay pakub võimalust vaadata tasuta Eesti jalgpallikoondise mänge UEFA Rahvuste liigas

Vassiljevi sõnul on mängijate jaoks oluline, et koondise fännid saaksid mänge jälgidaFoto: pressimaterjal

Juunis algab UEFA Rahvuste liiga, mille ülekandeõigused on antud üksnes Viaplayle. Põhjamaade juhtiv voogedastusplatvorm pakub kolmes Balti riigis kõigile jalgpallifännidele võimalust vaadata tasuta rahvusmeeskonna mänge. Lisaks saab vaadata tasuta üht Rahvuste liiga alagrupi mängu päevadel, mil Eesti jalgpallikoondis ei mängi.

Viaplay ja UEFA on leppinud kokku pikaajalises koostöös kuni 2028. aastani. Vutifännid üle Baltimaade saavad alates juunist nautida vähemalt 60 rahvuskoondiste mängu ning üle 1200 matši üle terve Euroopa. Rahvuskoondise otseülekanded on eestikeelsete kommentaaridega ning mängu analüüsitakse stuudios.

“Järgmistel aastatel võivad Balti riikide vutifännid kindlad olla, et saavad Viaplays vaadata jalgpallimatše vähemalt 162 päeva,“ sõnas Viaplay Baltimaade peatoimetaja Olafs Jākabsons pressiteates.

Eesti jalgpallikoondise mänge UEFA Rahvuste liigas saab tasuta näha

Viaplay voogedastusplatvorm pakub erakordset võimalust vaadata rahvuskoondise ja valitud UEFA Rahvuste liiga mänge tasuta kõigis Balti riikides. Eesti jalgpallikoondis mängib 2. juunil kodumängu San Marino vastu ja 9. juunil võõrsil Malta vastu.

Eesti koondise kapteni Konstantin Vassiljevi sõnul on mängijate jaoks väga oluline, et koondise fännid saaksid mänge mugavalt jälgida.

“Anname väljakul endast alati maksimumi ja teame, et meid saadab fännide toetus. Loodame, et Viaplay loob head võimalused Eesti koondise toetamiseks ka ekraanide vahendusel,” rääkis Vassiljev.

Eesti jalgpallikoondise mänge saab tasuta vaadata, registreerides endale konto platvormil www.viaplay.ee. Konto loomine on tasuta ning Eesti koondise mängude vaatamiseks ei pea pangaandmeid lisama. Tasuta konto on võimalik luua 48h enne esimest koondise mängu Viaplays.

Lisaks pakub Viaplay võimalust vaadata tasuta üht Euroopa tähtsat mängu päevadel, mil Eesti jalgpallikoondis ei mängi.

“Meie pikaajaline eesmärk, millesse jätkuvalt investeerime, on pakkuda Balti riikide vaatajatele parima kvaliteediga spordisisu. See on esimene kord, mil spordivõistluste otseülekandeid saab vaadata voogedastusplatvormil. Jalgpallifännid võivad loota UEFA Rahvuste liiga tipptasemel ülekannetele – mängude ajal on jalgpallistuudios kohal eksperdid ja kohalikud kommentaatorid,“ märkis Jākabsons.

Viaplay näitab kõiki olulisemaid rahvusvahelisi mänge, milles osaleb Eesti jalgpallikoondis, kuni UEFA Euroopa meistrivõistlusteni aastatel 2024 ja 2028 ning FIFA maailmakarikavõistluste Euroopa kvalifikatsioonimängudeni 2026. aastal.

Leping hõlmab ka UEFA Rahvuste liiga mänge aastatel 2022, 2024 ja 2026, UEFA Rahvuste liiga finaale aastatel 2023, 2025 ja 2027 ning Balti riikide koondiste osalusel toimuvaid maavõistlusi nii kodus kui ka võõrsil.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.