Uudis

Viaplaysse jõuab maailmakuulsa režissööri uus krimidraama

"The Box" jõuab Viaplaysse 28. novembrilFoto: Viaplay

Voogedastusplatvormile Viaplay jõuab novembri lõpus uus psühholoogiline krimidraama, mille režissöör on Steve Shill (“Dexter”, “The Wire”, “Sopranos”).

“The Boxi” keskmes on Kansas City politseinik Sharon Picit (Anna Friel), kes kaasatakse ühte politseiuurimisse. Uurimine areneb peagi õudusunenäoks, kus isegi vaataja ei tea, mis on tõeline või unenägu. Alexander Karim kehastab tema elukaaslast Lovelli ja Peter Stormare politseijaoskonna ülemat Jedit.

Ingliskeelse produktsiooni ja rahvusvaheliste näitlejatega seriaal on salvestatud Stockholmis Circuses. Rootsi meeskonna (Viaplay Studios) poolt ehitati sinna autentne ja detailine Ameerika politseijaoskond koos riietusruumide, kabinettide, ülekuulamisruumidega ja kõige muuga.

Äsja ilmunud õrritusvideos näeb stseeni sellest, kuidas kuriteos kahtlustatav sureb ülekuulamisruumis ajal, mil detektiivinspektor Sharon Pici kohvi toob. Tema kolleeg Lovell süüdistab teda ülekuulatava surmas, kuid miski on paigast ära, kuna politseijaoskonnas näib juhtuvat seletamatuid asju. Sündmused näivad piinavat Picit, kes ei suuda enam vahet teha, mis on reaalsus või fiktiivne.

Sarja režissöör on Steve Shill ning seitsmeosalise draamasarja loonud peaautor ja loominguline juht Adi Hasak. “The Boxi” on produtseerinud Viaplay Studios koostöös Night Train Studiosega. Produtsent on Viaplay Studiose Cecilia Norman Mardell.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.