Uudis

Video: Kanal 2 telesaade “Mängi ja võida” jäi vahele mängijate petmisega

Hetk, mil "Mängi ja võida" mängijaid pettis jõudis ka tele-eetrisse.Foto: kuvatõmmis

Telemäng “Mängi ja võida”, mis annab saatesse helistajatele võimaluse võita kuni 500 eurot, jäi vahele osalejate petmisega. Mängijate tüssamist oli selgelt ka tele-eetris näha.

Pettus puudutab “Mängi ja võida” segmenti, milles saatesse helistavad mängijad peavad ära arvama sõna, mis on kirjutatud tahvlile kinnitatud ümbrikusse. Saatejuht annab sõna kohta vihjeid, mainides, et tegu on näiteks puuviljaga. Sellisel juhul on helistajate ülesanne ära arvata, millise puuviljaga on tegu.

Geeniusele saadetud videoklipis on aga näha, kuidas varasemalt tahvlile kinnitatud ümbrik mängu ajal uue vastu välja vahetatakse. Kaamera suumib küll sisse, kuid jääb sellega hiljaks, mistõttu vilksab vahetatav ümbrik kaadri ülaosast läbi.

5. sekundist alates on näha, kuidas lahenduse ümbrik lihtsalt ära vahetatakse. Täna just eetris olnud saade.

Posted by Kait Kleemann on Kolmapäev, 24. juuli 2019

Kanal 2 peaprodutsent Kaspar Kaljas selgitas Õhtulehele, et ei oska juhtunut kommenteerida. “Eelkõige pean antud lõigu üle vaatama ja suhtlema mängutootjaga. Kuna me ise seda mängu igapäevaselt ei tooda, siis kohe ei oska vastata sellele küsimusele.”

“Mängi ja võida” on ka varem televaatajatele meelehärmi tekitanud. Saatesse helistanud mängijad on avastanud, et isegi siis kui nad liinile ei saa, peavad nad telefonikõne eest maksma. Facebookis on isegi loodud grupp “Mängi ja võida eetrist maha!”.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.