Uudis

Video: reaalsele jalgpalliülekandele lisati “FIFA” mängude publik ja tulemus on naeruväärselt kohutav

Moderne tehnoloogia on suuteline imelisteks asjadeks...Foto: kuvatõmmis

Profijalgpall on pärast koroonast tingitud pausi naasmas normaalsesse elurütmi, kuid mitmetes riikides publikut siiski staadionile veel ei lubata. Ilma publikuta puudub staadionilt aga jalkale omane melu, kuid sellele leiti mõne aja eest huvitav lahendus – reaalse jalgpalli taustal hakatakse näitama “FIFA” mängude publikut koos rahva kisakooriga.

Nüüd on selle uue koostöö esimesed viljad kõigile nähtavad ja tulemus, noh, halb. Ikka väga halb. Siin on stiilinäide eilsest La Liga mängust, kus kohtusid FC Barcelona ja Leganes.

Kui publiku helidega on veel enam-vähem hästi, siis mis on juhtunud graafikaga. Tühjadele areenidele kuvatav publik oleks justkui välja astunud mõnest 90date alguses toodetud “FIFA” mängust.

Tegu on lihtsalt värvikirevate plokkidega, millel on reaalsete inimestega vähe pistmist. Uuemates “FIFA” mängudes näeb publik välja kordades parem.

Lisaks totralt kehva kvaliteediga publikule ei näidata seda ka järjepidevalt.Osades kaadrites on tribüünidel vormitu rahvamass olemas, kuid kaamera kaader vahetub, siis on näha vaid inimtühja staadionit.

Tegelikult olekski ju võinud staadioni inimtühjaks jätta. Või ehk lihtsalt helidega piirduda? Nii oleks tulemus olnud kindlasti parem sellest, mis praegu on valmis tehtud.

Lõpetuseks veel üks efektne stiilinäide FC Barcelona ja Mallorca vahelisest jalkalahingust:

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.