Uudis

Video: vaata järele Andrea Bocelli kontserti inimtühjast Milaano katedraalist

Andrea Bocelli esinemas inimtühjas Milaano katedraalis.Foto: kuvatõmmis

Pühapäeval andis maailmakuulus tenor Andrea Bocelli tühjast Milaano toomkirikust virtuaalkontserdi. Kui jäid Bocelli etteastest ilma või soovid seda uuesti kogeda, siis kontserti on võimalik YouTube’is järele vaadata.

Vaatajate seas sai Bocelli etteaste ülimalt sooja vastuvõtu osaliseks. YouTube’is, kus kontserti üle kanti, jätkus kaasaelajatel Bocellile valdavalt vaid kiidu- ja tänusõnu. Kokku vaatas kontserdi otseülekannet üle 25 miljoni inimese.

Bocelli kontsert puges hinge ka mitmetele tuntud nimedele. Näiteks “X-meeste” filmidest tuntud näitjeja Hugh Jackman tänas Twitteri vahendusel Bocellit südamest ja väitis, et tema etteaste on tohutu kingitus ja täpselt see, mida maailm hetkel vajab.

Komöödiasarjast “Suure paugu teooria” tuntud näitlejanna Kaley Cuocot liigutas Bocelli etteaste lausa pisarateni ning ta väitis Instagramis, et tegu on kõige kaunima asjaga, mida ta on eales näinud.

Bocelli kontsert oli ajendatud koroonaepideemia tekitatud eriolukorrast, mille tõttu ei olnud inimestel võimalik pühade ajal kirikusse minna. Bocelli kontserdi eest tasu ei küsinud ning tema heategevusfondid on Itaalias koroonaviiruse vastu võitlemiseks kogunud üle 120 000 euro.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.