Uudis

YouTube ei avalda tänavu aasta kokkuvõtet, sest 2020 oli lihtsalt liiga kohutav

Mis see 2020 veel on? Sellist asja ei ole olnud.Foto: YouTube

YouTube teatas, et tänavu ei avaldata iga-aastaseks traditsiooniks saanud viimase 365 päeva kokkvõtet YouTube Rewind, sest aasta 2020 ei ole meenutamist väärt.

YouTube Rewind on YouTube’i aasta lõpus avaldatav kokkuvõte, mis vaatab tagasi lõppeva aasta kõige olulisematele ja populaarsematele videotele, sisuloojatele ja trendidele. Aastalõpu kokkuvõtteid on YouTube avaldanud alates 2010. aastast igal aastal.

Kuid 2020 saab erandiks. YouTube’i Twitteri postituses väidetakse, et see aasta on varasematega võrreldes erandlik ning ei ole mõtet teeselda, et kõik on olnud korras. Seetõttu jäetakse sel aastal YouTube Rewind avaldamata

Olgem ausad, tõenäoliselt on tegu mõistliku otsusega. Sel aastal on koroonaepideemia muutnud oluliselt miljardite inimeste elusid ja ühiskonna toimimismehhanisme, maailma on kannatanud laastavate looduskatastroofide all, Beiruti kesklinn lendas vastu taevast ning Sean Connery suri ära! Vast tõesti on targem vaadata mineviku asemel tulevikku.

See-eest saad uuesti üle vaadata 2019. aasta YouTube Rewindi, et tuletada meelde aega, mil kõik oli veel laias laastus korras:

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.