Sisuturundus

Mis vahe on kasutatud ja renoveeritud Apple’i toodetel?

Tavaline eestlane pole veel ilmselt kuulnud midagi mõistest Refurbished. Veel vähem sõnaühendist Apple Certified Refurbished, kuid nende mõistete näol on tegemist võimalusega säästa nii raha kui keskkonda.

“Kui leiad pakkumise Refurbished (kasutatud osadest kokku monteeritud seade) on pakkumine liiga hea, et olla tõsi ja nii see ongi, mingi jupp võib häirida kogu seadme tööd ja mingi osa ei pruugi töötada, nagu näiteks mikrofon, lisaks võid saada seadme, kus on eelmise omaniku pildid jne.”

Just selline näeb välja kõige tavalisem arvamus Refurbished toodete kohta, kuid tegelikult võivad Refurbished tooted olla samaväärsed uutega.

Reaalsus on teistmoodi

Apple Certified Refurbished toodetel ning käest-kätte ostetud, kasutatud või mõne asjaarmastajast spetsialisti poolt kokku pandud toodetel on suur vahe. Vahvad Ubinad OÜ pakub müügiks ainult Apple’i enda poolt renoveeritud ja heaks kiidetud või uusi tooteid.

Tehniliselt on tegu renoveeritud ehk kasutatud toodetega, kuid ilma karbita ei suuda keegi uhiuuel ja Apple Certified Refurbished tootel vahet teha. Erinevus seisneb vaid selles, et uuel on karbi peal toote pilt ja renoveeritul lihtsalt hõbedasega kiri vastavalt karpi pistetud toote mudelile.

Avamata pakend ja korralik garantii

Vahvad Ubinad OÜ-lt ostetud renoveeritud tooted on samaväärsed uhiuute toodetega, millele kehtib ka Apple’i ametlik tootjagarantii samadel tingimustel nagu Apple’i ametlikes esindustes üle maailma. Kõik tooted on avamata transpordipakendis, mille sees on omakorda kilepakendis “valge” karp. Kõik näeb välja nagu uus ning karbi avamise rõõm jääb kliendile.

Ärikliendid saavad lisaks Apple’i pakutavale üheaastasele tootjagarantiile veel teise aasta garantii. Klient saab kaubaga koos tasuta diagnostika ning garantiiküsimuste lahendamise ajaks antakse kasutada tasuta asendusseade.

Vahel väga harva juhtub, et liiga hea pakkumine ongi päriselt tõsi. See on üks neist vähestest kordadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.