Eks tulemus räägi ka enda eest: kõik korterid olid juba hooaja eetrisse jõudes endale uue omaniku leidnud. Ja saade läks inimestele nii korda, et kuigi Miidol oli ennegi käed-jalad tööd täis, pöördusid paljud tema poole, et ta neile kodu sisustades appi tõttaks.
Parajaks väljakutseks peab Miido ka sobilike toodete leidmist. Ja seda väga limiteeritud aja – kahe nädala jooksul. “Kõik asjad pidi väga kiiresti leidma ja kohe ära ostma, polnud aega mitme toote seast see õige leida,” rääkis ta. “Väga harjumatu on nii lühikese aja jooksul kogu korteri sisustus leida ja võtta kiiresti vastu otsus, olen harjunud natuke rohkem kaaluma.”
Ometi ei tekkinud kordagi olukorda, kui Miido leidis näiteks Facebooki Marketplace’ist enam-vähem sobiva toote, ostis ära, et siis mõni tund hiljem avastada: palju parem asi pandi just müügile. “Mitu korda oli hoopis nii, et teadsin eelnevalt, et mingit toodet on vaja ja keegi just siis kuskil seda ka müüs,” meenutas ta. “Väga veider, kohati oli tunne, et keegi kuskilt saadab mulle asju.”
Ka tuhande euro eelarvesse mahtumine oli paras pähkel. “See vajab omajagu planeerimist, aga aega oli vähe,” kommenteeris Miido. Seetõttu pidigi usaldama enda sisetunnet ja mõtteid, mis mõne probleemiga silmitsi seistes esimesena pähe kargasid. “Iseenda kõhtunde usaldamine oli väga keeruline.”
Miido tööpäevad võtete ajal möödusid peamiselt telefonis-arvutis sobilikke ideid-tooteid otsides ja omanikuga jooksvalt suheldes. “Küsimusi tekkis, sest need olid tavalised inimesed, kes ei puutu iga päev remondi või ehitusega kokku,” rääkis ta. “Ikka uuriti, mis suuruses peab olema kruvi või tüübel, millist liimi või puuri tuleks kasutada. Mina olin esimene inimene, kes pidi neile vastama. Kui ma ei teadnud vastust, ühendusime järgmise inimesega. Aga ma ei pidanud olema ööepäevaringi valvel.”
Miido ei puhka ka praegu: veel vuntsitakse viimaseid kortereid üles. Uus hooaeg jõuab aga eetrisse 15. veebruaril.