Kuulad kodutöid tehes audioraamatuid? Elisa Raamatu lugemisäpis on neid nüüd sadu

Elisa Raamatu lugemisäpis saab iselugeril lasta endale ette lugeda ka neid raamatuid, mida elusad näitlejad veel salvestada pole jõudnud. Iselugeri hääl sarnaneb nüüd varasemaga võrreldes veelgi rohkem inimesega. (c) Foto: Shutterstock
Elisa Raamatu lugemisäpis saab iselugeril lasta endale ette lugeda ka neid raamatuid, mida elusad näitlejad veel salvestada pole jõudnud. Iselugeri hääl sarnaneb nüüd varasemaga võrreldes veelgi rohkem inimesega.Foto: Shutterstock

Kirjandust ja ajakirju elektroonilises vormis lugejateni toov Elisa Raamat saab tänavu uue ja olulise versiooniuuenduse ja klientide käsutusse jõuavad nüüdsest ka audioraamatud. Olulisi täiendusi saab iselugeja ning värske välimuse kogu äpp. 

„Kasutajate pikaaegne unistus on tänavu realiseerumas, sest toome Elisa Raamatusse sajad näitlejate poolt sisse loetud raamatud. Toodame neid ka ise hoogsalt juurde, mistõttu saame ühe kuutasu eest kliendile pakkuda ligipääsu Eesti suurimale audioraamatute kogule,“ sõnas Elisa Raamatu tootejuht Karl-Anders Tammes.

Lisaks läbis kogu rakenduse disain läbis muudatuse, mis teeb kasutuskogemuse mugavamaks. Samuti on kasutajatele seni raamatuid ette lugenud Elisa iseluger nüüdsest veelgi enam inimhääle sarnane.

Elisa Raamat aina populaarsem

Elisa Raamatu kliendid toovad välja, et nende lugemus on äppi kasutades kordades tõusnud. Äpi kasutajate arv on aastast-aastasse kasvanud ning äpi allalaadimiste arv on selle turule tulemisest saadik kerkinud ca 145 000 korrani. Mullu näitas teenus piirangutest tingitud olukorra mõjul veelgi suuremaid kasvunumbreid ja kasutusaktiivsust, kusjuures keskmiselt luges üks klient aastas 20 raamatut. 

„Et äpi on enda jaoks üles leidnud järjest suurem hulk inimesi, näitab selgelt ka see, et möödunud aastal kõige menukamaks osutunud Delia Owensi teost „Kus laulavad langustid“ avati enam kui 50 000 korral. Vähemalt mõne lugeja huvi pälvisid pea kõiki raamatud,“ märkis Tammes. 

Jätkuvalt jääb püsima ka Elisa Raamatu hinnamudel, kus ühe kuutasu eest saab lugeda ja kuulata nii palju, kui kasutaja suudab või huvi tunneb. Elisa Raamat sobib aktiivse eluviisiga klientidele, kes soovivad raamatuid tarbida nii-öelda käigupealt ehk olukordades, kus silmad ja käed on hõivatud teiste tegevustega, olgu see autoroolis või kodutöid tehes. Teenus on avatud operaatoriteüleselt kõikidele tarbijatele, seda saavad kasutada ka Tele2 ja Telia kliendid. 

4000-teoseline e-raamatukogu

Möödunud aastal juba seitsmendat sünnipäeva tähistanud rakenduses on tänaseks üle 4000 raamatu ja äpi uue versiooniga lisandub sellele veel sadu audioraamatuid. Uusi teoseid ja värskeid ajakirju lisandub rakendusse igal nädalal ning raamatuid saab lugeda või kuulata ka internetiühenduseta. 

Lisaks leiab rakendusest ka eksklusiivse raamatusarja Elisa Essents, kus pakutakse erinevate eneseabi- ja juhendraamatute lihtsustatud ja kokkuvõtlikke ülevaateid. Seda hakati välja andma 2020. aastal, mil Elisa alustas ise raamatute kirjastamisega.

Uus rakendus on saadaval eelolevast sügisest ja selle leiab nii Apple App Store’ist kui ka Google’i Play poest. Uue Elisa Raamatuga esimesena tutvuda soovivad kliendid saavad huvi korral registreeruda siin.

See on Elisa poolt kureeritud ja toimetatud blogi, mis tutvustab firma põnevamaid sündmusi, persoone ja tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.