Ajalooline: Clement “Puppey” Ivanov kindlustas tippturniiril kolmanda koha ja võidab meeskonnaga vähemalt 1,5 miljonit dollarit

Clement "Puppey" Ivanov ja Team Secret võitu tähistamas.Foto: Valve

Eesti “Dota 2” mängija Clement Ivanov ehk Puppey tegi täna The International 2022 võitjate ringi poolfinaalis puhta töö ja on seega saavutanud turniiril vähemalt kolmanda koha.

Puppey meeskond Team Secret võitis Peruust pärit vastasmeeskonda Thunder Awaken ja tegi seda üsna kindalt skooriga 2-0. Secret on nüüd endale kindlustanud vähemalt kolmanda koha ja 1,5 miljoni dollari suuruse auhinnaraha.

Teine koht tooks meeskonnale 2,2 ja esimene koht 7,7 miljonit dollarit. Eesti e-spordi jaoks oleks aga juba kolmas koht auhinnarahade mõttes ajaloo kolmas tulemus.

Nüüd on Secretit ees ootamas nädala pärast võitjate ringi finaal, mille teine meeskond selgub peatselt Team Aster ja Tundra Esports omavahelises poolfinaalis. Seejärel on vaja Secretil võita veel grand final, kuhu liiguvad võitjate ringi ja kaotajate ringi võitjad.

Team Secret jõudis ka möödunud aastal võitjate ringi finaali, kus aga pidi meeskond PSG.LGD paremust tunnistama ning kaotajate ringis vannuti alla turniiri võitjale Team Spirit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.