Clement “Puppey” Ivanov jäi The Internationali alagrupis teiseks ja alustab põhiturniiri kõrgelt kohalt

Clement "Puppey" Ivanov (vasakult teine) ja Team Secret.Foto: Valve

Täna lõppesid “Dota 2” tippturniiri The International 2022 alagrupimängud, mille tulemusena pannakse paika ka põhiturniiri järjestus. Eesti edukaima e-sportlase Clement “Puppey” Ivanovi meeskond Team Secret jäi B-alagrupis 10-st meeskonnast teisele kohale.

Secret mängis kokku 18 mängu ning tulemuseks oli 13 võitu ja 5 kaotust. Secretist parem oli nende grupis vaid Tundra Esports, kellel oli 14 võitu ja 4 kaotust.

Ühest alagrupist (kokku on 2 alagruppi) pääseb põhiturniirile 8 meeskonda, kuid 4 halvimat peavad alustama otse kaotajate ringist, mis tähendab, et ühe kaotuse korral on nad turniirilt välja langenud. Team Secretil ja teistel grupi parematel on aga seeria kaotuse korral kaotajate ringis teine võimalus.

Secreti tulemused olid alagrupimängudes oodatust kõvasti paremad, kuna meeskond oleks napilt The Internationalile üldse mitte pääsenud. Alagrupis näidati aga klassi ning 2-0 võideti näiteks Entityt, kellele Secret viimati kvalifikatsioonides 0-3 alla jäi.

Secreti järgmine mäng toimub neljapäeval kell 8 hommikul ja nende vastaseks on kas Euroopa meeskond OG või Hiina tiim PSG.LGD.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.